Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír na dort
Koně
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9001415_kruh

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Jedlý papír kůň v lese 19,5cm - PICTURE


85 Kč

Skladem > 10 ks
-11 %
Silikonová formička kůň běžící 6,5x8,5cm - Cakesicq

Silikonová formička kůň běžící 6,5x8,5cm - Cakesicq

Silikonová formička kůň běžící od Cakesicq.
114 Kč
101 Kč

Skladem 5 ks

Vykrajovátko kůň 7,5 - Stadter

Vykrajovátko ve tvaru koně pro okouzlující cukroví i sušenky.

81 Kč

Skladem > 5 ks

Silikonová formička kůň běžící 7x7cm - Cakesicq

Silikonová formička kůň běžící od Cakesicq.

124 Kč

Skladem > 5 ks

Jedlý papír hnědý kůň 19,5 cm


85 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír neonoví koně fantasy 19,5 cm


85 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

další zboží s tématem koně

Vykrajovátko houpací kůň 16cm - Smolík

Vykrajovátko cukroví z kvalitního pocínovaného plechu ve tvaru houpacího koně.

156 Kč

Skladem > 5 ks

Jedlý papír koně v podzimní přírodě 19,5 cm


85 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír hnědý kůň 19,5 cm


85 Kč

Skladem > 10 ks
-26 %
Silikonová formička kůň 20x12,5cm - Cakesicq

Silikonová formička kůň 20x12,5cm - Cakesicq

Silikonová formička kůň od Cakesicq.
490 Kč
361 Kč

Není skladem

Silikonová formička hlava koně 6x6cm - Cakesicq

Silikonová formička ve tvaru hlavy koně.

69 Kč

Skladem 5 ks

Jedlý papír neonoví koně fantasy 19,5 cm


85 Kč

Skladem > 10 ks