Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír Stitch
Jedlý papír na dort
Stitch
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9000549_kruh

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Další zboží s tématem Stitch

Zápich na dort Happy birthday, stitch - Cakesicq

Modrý dortový zápich s nápisem Happy Birthday a motivem oblíbeného Stitche dodá narozenin

159 Kč

Skladem > 10 ks

Papírový talíř na párty Stitch 19,5 cm 8ks - Procos

Papírové talířky Stitch & Angel 20 cm rozzáří dětskou oslavu hravým Disney mo

77 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Stitch se srdíčkem 19,5 cm


85 Kč

Skladem > 10 ks

Bullyland figurka Stitch Angel

Detailně zpracovaná ručně malovaná figurka od renomované značky BULLYLAND potěší děti i sběratele.

211 Kč

Skladem > 10 ks

Párty čepičky Stitch 6 ks - Procos

Párty papírové čepičky s motivem Stitch. V balení 6 ks.

68 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové talířky Stitch 19,5cm 8ks - Procos

Rozjasni dětskou oslavu s papírovými talířky Stitch & Angel, které přinesou na slavnostní stůl

83 Kč

Skladem > 10 ks