Loading...

Jedlý papír Lví Král 20cm - Dekora

bez mléka bez mléka
bez lepku bez lepku
vegan vegan
Jedlý papír - ozdoba na dort - Lví král
Skladem > 5 ks
U vás zítra 1.10.2026

92 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jedlý papír s motivem Lví král slouží k jednoduchému a rychlému dekorování dortů. Na jeho výrobu jsou použity kvalitní suroviny a potravinářské barvy. Tisk je prováděn ve speciální potravinářské tiskárně.

Jedlý dort umožní ozdobení dortu či jiných dezertů. Pokládá se na hotový dort, jehož vrchní díl můžete potřít tenkou vrstvou máslového krému či fixačního jedlého gelu. Papír položte na tuto vrstvu, uhlaďte a potřete opět gelem. Bude lépe držet a rozjasní se jeho barvy. Přikládejte jej na dort minimálně tři hodiny před konzumací, aby byl při servírování dortu měkký. Tento jedlý papír je potištěn motivem Lví král. Průměr 20 cm.

 

Složení produktu

škrob, aroma, Barviva: E102, E122, E133, E151, Zahušťovadlo: maltodextrin, Zvlhčovač: E422, Emulgátory: E433, Konzervační látky: E202, E330, Sladidlo: E955, E965

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1376 kJ
Energetická hodnota kcal 328,8 kcal
Tuky 0,0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g
Sacharidy 69 g
    - z toho cukry 0,4 g
Bílkoviny 0,0 g
Sůl 0,1 g

Země původu

Španělsko

Výrobní společnost
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír pro kluky
Jedlý papír na dort
Výrobce Dekora
EAN 8435599742789
Kód produktu 236039

Recenze

100 %
Super
Moc povedený dort,napoprvé super,dobře se s ním pracuje,moc děkuji.
????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks