Loading...

Jedlý papír pokémon Lucaria 19,5cm - Pictu Hap

Vytvoř dort s osobním příběhem a motivem, který má oslavenec opravdu rád. Jedlý papír s motivem Pokémon Lucario ti pomůže vytvořit výraznou dekoraci rychle a bez složitého zdobení.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 2.10.2026

94 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Vytvoř dort s osobním příběhem a motivem, který má oslavenec opravdu rád. Jedlý papír s motivem Pokémon Lucario přenese oblíbené téma přímo na dort a vytvoří čistý, barevný střed celé dekorace. Hodí se na narozeniny, tematickou oslavu i jako rychlá pomoc ve chvíli, kdy chceš působivý výsledek bez hodin ručního modelování. Motiv můžeš doplnit krémem, posypem, zápichy nebo barevně sladěnými ozdobami a snadno tak vytvořit dort, který bude působit promyšleně od prvního pohledu.

Jedlý papír je o průměru 19,5 cm. Kruhový formát je připravený pro dort podobného průměru; podle potřeby jej můžeš opatrně zastřihnout čistými suchými nůžkami. Nejlépe vynikne na rovném a hladkém povrchu. Na rubovou stranu nanes tenkou rovnoměrnou vrstvu gelu na jedlý papír, přilož obrázek na dort a jemně jej uhlaď od středu ke krajům. Tenká vrstva gelu na lícové straně pomůže zvýraznit barvy a chránit obrázek před vlhkostí. Dekoraci nepokládej přímo na mokré ovoce ani na velmi vlhký krém; pro nejlepší výsledek ji aplikuj krátce před podáváním.

Výhody:
• výrazný motiv Pokémon Lucario pro snadno sladěnou tematickou oslavu
• jedlá dekorace, která šetří čas při zdobení
• kruhový průměr 19,5 cm vhodný na běžný narozeninový dort
• jednoduchá aplikace pomocí gelu na jedlý papír
• možnost doplnit krémem, posypem nebo dalšími cukrářskými dekoracemi

Vyber motiv, který oslavence vystihuje, a dopřej mu dort, který bude osobní, hravý a připravený zazářit na fotografiích.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír Pokémon
Jedlý papír na dort
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9001758_kruh

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Související produkty Pokémon

Perníčková omalovánka Pikachu 55g - I LOVE CAKES

Perníčková omalovánka Pikachu. Balení 55 g.

120 Kč
218.2 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Zápich do dortu a muffinů 13ks Pokémon - Cakesicq

Zápich do dortů a muffinů Pokémon. Balení 13 ks.

120 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové ubrousky Pokemón 20ks - Procos

Dolaď Pokémon oslavu do posledního detailu s papírovými ubrousky Pokémon, které přinesou na slavno

66 Kč

Skladem > 10 ks

Plastový ubrus Pokemón 120x180cm - Procos

Proměň narozeninový stůl v Pokémon arénu s plastovým ubrusem Pokémon, který ochrání povrch a vytvo

120 Kč

Skladem > 10 ks

Pozvánka na narozeniny 10ks Pokémon Pikatchu - Cakesicq

Pozvánka na narozeniny Pokémon - Pikachu. V balení 10 ks.

64 Kč

Skladem > 5 ks

Papírové talířky Pokemón 19,5cm 8ks - Procos

Vydej se s dětmi na dobrodružnou Pokémon oslavu s papírovými talířky, které promění každý dortový

78 Kč

Skladem > 10 ks