Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír Pokémon
Jedlý papír na dort
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9000128

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Související produkty Pokémon

Plastový ubrus Pokemón 120x180cm - Procos

Proměň narozeninový stůl v Pokémon arénu s plastovým ubrusem Pokémon, který ochrání povrch a vytvo

120 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové ubrousky Pokemón 20ks - Procos

Dolaď Pokémon oslavu do posledního detailu s papírovými ubrousky Pokémon, které přinesou na slavno

66 Kč

Skladem > 10 ks

Perníčková omalovánka Pikachu 55g - I LOVE CAKES

Perníčková omalovánka Pikachu. Balení 55 g.

120 Kč
218.2 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Párty papírová čepička Pokémon 6ks - Cakesicq

Párty papírová čepička Pokémon. Balení 6 ks.

65 Kč

Skladem > 5 ks

Jedlý papír Pokemon Pikachu 19,5cm - Pictu Hap


91 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové talířky Pokemón 19,5cm 8ks - Procos

Vydej se s dětmi na dobrodružnou Pokémon oslavu s papírovými talířky, které promění každý dortový

78 Kč

Skladem > 10 ks