Loading...

Jedlý papír Sova Hedvika letí nad lesem Harry Potter 19,5cm - Pictu Hap

Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

94 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír Harry Potter
Jedlý papír na dort
Sovy
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9001750_kruh

Recenze

100 %
Krásný
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Další zboží s tématem sovy

Modrá sova nejedlá cukrová dekorace 11cm - Gricko Ivanjica

Ručně modelovaná modrá sova dodá dortu hravý, milý a lehce tajemný nádech, který děti i dospělé ok

173 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Jedlý papír Sova Hedvika v zimě Harry Potter 19,5cm - Pictu Hap


94 Kč

Skladem > 10 ks
-5 %
Silikonová forma na čokoládu sovy - Silikomart

Silikonová forma na čokoládu sovy - Silikomart

Silikonová forma na přípravu mini čokoládových tabulek se sovičkami.
220 Kč
208 Kč

Skladem poslední 2 ks

Cukrová dekorace sovičky 11ks - Fagos

Cukrová dekorace sovičky. V balení 11 ks.

60 Kč

Skladem 4 ks

Marcipánová sova 37x30x40mm - Gunthart


77 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko 83x77mm sova - Cakesicq

Vykrajovátko sova, rozměry 83 x 77 mm.

30 Kč

Skladem > 5 ks