Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Spiderman

Papírové talíře Spiderman 19,5cm 8ks - Procos

Papírové talířky s motivem Spider-Mana promění narozeninový stůl v superhrdinskou oslavu a po párt

77 Kč

Skladem > 10 ks

Fóliový balónek 5ks Spiderman - Amscan


348 Kč

Skladem > 5 ks

Zápich do dortu a muffinů - Spiderman - Cakesicq

Zápich do dortu a muffinů Spiderman

107 Kč

Skladem > 10 ks

Figurka na dort Spiderman 9cm - Dekora

Plastová figurka na dort Spiderman. Výška 9 cm.

124 Kč

Není skladem

Svíčka na dort Spiderman 7cm - Dekora

Svíčka na dort s motivem Spidermana. Výška 7 cm.

78 Kč

Skladem 5 ks
-52 %
Fóliový balónek Spiderman 46cm - Cakesicq

Fóliový balónek Spiderman 46cm - Cakesicq

Fóliový balónek Spiderman, 46 cm.
110 Kč
53 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks