Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír stroje
Jedlý papír traktor.
Jedlý papír na dort
Výrobce PICTURE
Kód produktu pic071

Recenze

100 %
Vše v pořádku, naprostá spokojenost
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Další zboží s tématem traktor

Jedlý papír retro traktor Ford 19,5 cm


86 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko traktor 7,5cm - Stadter

Vykrajovátko ve tvaru traktoru pro okouzlující cukroví i sušenky.

81 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír červený traktor 19,5cm - PICTURE


88 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrová figurka Traktor zelený

Zelený cukrový traktor promění obyčejný dort v malou farmářskou scénu a potěší každého malého milo

204 Kč

Skladem > 10 ks

Traktor zelený 70g - Fagos

Potěš malé fanoušky traktorů – ručně modelovaný zelený traktor promění každý narozeninový dort v neza

100 Kč
142.9 Kč / 100g

Skladem 5 ks