Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

Pěkné zpracování. Zboží splňuje očekávání
V pořádku
Pěkná kvalita
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Paw patrol

-18 %
Silikonová forma paw patrol Chase - Galias Moulds

Silikonová forma paw patrol Chase - Galias Moulds

Silikonová forma Paw patrol Chase od firmy Galias Moulds
587 Kč
483 Kč

Skladem poslední 1 kus

Marcipánové figurky Paw Patrol Rubble 5,5x4 cm

Marcipánová figurka Tlapková patrola - Rubble.

119 Kč
264.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánové figurky tlapková patrola Everest 8x4,5 cm - Frischmann vyškov

Jedlá marcipánová figurka psí záchranářky promění dětský dort během chvilky v tematický dort plný

115 Kč
191.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrová figurka Paw Patrol 6ks


259 Kč
308.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pozvánka na narozeniny 6ks + 6 ks obálek Paw patrol - tib

Pozvánka na narozeniny Paw patrol. V balení 6 ks + 6 ks obálek.

50 Kč

Skladem > 5 ks

Silikonová forma paw patrol 8x7cm - Galias Moulds

Silikonová forma paw patrol od firmy Galias Moulds

449 Kč

Skladem poslední 1 kus

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks