Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

Nádherný tisk, kvalitní jedlý papír, zářivé barvy, rychlé dodání, zabaleno proti poškození.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Dekorace z oplatky jednorožec 20ks

Ozdob dort, cupcakes nebo muffiny během chvilky pomocí 20 jedlých oplatkových dekorací s motivem jedn

46 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Silikonová formička unicorn 5cm - Cakesicq

Silikonová formička ve tvaru jednorožce. Velikost 5 cm.

74 Kč

Skladem > 10 ks

Ubrousky Unicorn 20ks 33x33cm - Amscan

Sada ubrousků s motivem Unicorn. V balení 20 ks. Rozměry: 33 x 33 cm.

65 Kč

Skladem > 5 ks

Vykrajovátko 69x60mm jednorožec - Cakesicq

Vykrajovátko jednorožec, rozměry 69 x 60 mm.

30 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátka Unicorn 6x6,5cm - Cakesicq

Vykrajovátka Unicorn od Cakesicq.

148 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Cukrová dekorace - Duha a jednorožci - 12ks - Culpitt


129 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks