Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

100 %
Krasne
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

-19 %
Silikonová forma motiv jednorožce - Decora

Silikonová forma motiv jednorožce - Decora

Silikonová forma s motivem jednorožce.
290 Kč
235 Kč

Skladem 5 ks

Dortové svíčky 5ks unicorn - PME

Dortové svíčky Unicorn. V balení 5 ks.

143 Kč

Skladem > 5 ks

Plastový ubrus na párty Unicorn / jednorožec 120x180cm - Amscan


122 Kč

Skladem > 5 ks

Svíčky na dort 5ks jednorožci - Unicorn - Alvarak

Narozeninové svíčky na dort ve tvaru jednorožce. 5 ks v balení.

47 Kč

Skladem > 10 ks
-13 %
Vykrajováka maska unicorn 1ks 9x7,5cm - Decora

Vykrajováka maska unicorn 1ks 9x7,5cm - Decora

Vykrajovátko představující masku ve tvaru Unicorn.
45 Kč
39 Kč

Skladem > 5 ks
-28 %
Vykrajovátko sada Unicorn - Cakesicq

Vykrajovátko sada Unicorn - Cakesicq

Sada vykrajovátek s motivem Unicorn od Cakesicq.
53 Kč
38 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks