Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

100 %
Moc hezký jedlý papír
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Figurka na dort jednorožec 3D 60g z kokosové hmoty 7,5x4,5 cm - Fagos

Figurka na dort jednorožec 3D, 60 g. Vyrobena z kokosové hmoty.

86 Kč
143.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Vykrajovátka Unicorn jednorožci - Cakesicq

Vykrajovátka Unicorn od Cakesicq. 8 ks v balení

172 Kč

Skladem > 10 ks

Brčka unicorn 6ks 19,5cm - Party Pal

Brčka unicorn. Délka 19,5 cm, v balení 6 ks.

49 Kč

Skladem poslední 3 kusy
-19 %
Silikonová forma motiv jednorožce - Decora

Silikonová forma motiv jednorožce - Decora

Silikonová forma s motivem jednorožce.
290 Kč
235 Kč

Skladem 5 ks

Cukrové zdobení jednorožec 13x10mm, 25g - PME

Cukrové zdobení - jednorožec. Balení 25 g.

58 Kč
232 Kč / 100g

Skladem poslední 1 ks

Cukroví jednorožci růžovo-bílí (50 g) FL25910-1 dortis

Cukroví jednorožci růžovo-bílí. Balení 50 g.

68 Kč
136 Kč / 100g

Na objednávku 4-8 dní

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks