Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

1
100 %
Krásný obrázek, stejně jako fotografie.
Super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Figurka na dort jednorožec 3D 60g z kokosové hmoty 7,5x4,5 cm - Fagos

Figurka na dort jednorožec 3D, 60 g. Vyrobena z kokosové hmoty.

86 Kč
143.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Svíčky na dort 5ks Unicorn - Godan

Svíčky na dort Unicorn. V balení 5 ks.

46 Kč

Skladem > 5 ks

Papírový talíř unicorn 18cm 6ks - Party Pal

Papírový talíř unicorn. Průměr 18 cm. V balení 6 ks.

43 Kč

Skladem > 10 ks
-19 %
Plastová forma jednorožec - JEM

Plastová forma jednorožec - JEM

Plastová forma jednorožec. V balení 3 ks.
121 Kč
98 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Pozvánka na narozeniny 10ks Unicorn - Cakesicq

Pozvánka na narozeniny Unicorn. V balení 10 ks.

64 Kč

Skladem > 5 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks