Loading...

Jedlý papír zasněná Minnie 20cm - Dekora

bez lepku bez lepku
Jedlý papír s potiskem Minnie, průměr 20 cm.
Skladem > 5 ks
U vás 6.10.2026

90 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Jedlý papír k jednoduchému a rychlému dekorování dortů. Jedná se o bezlepkový výrobek. Na jeho výrobu jsou použity kvalitní suroviny a potravinářské barvy. Tisk je prováděn ve speciální potravinářské tiskárně. Jedlý dort umožní ozdobení dortu či jiných dezertů. Pokládá se na hotový dort, jehož vrchní díl můžete potřít tenkou vrstvou máslového krému či fixačního jedlého gelu. Papír položte na tuto vrstvu, uhlaďte a potřete opět gelem. Bude lépe držet a rozjasní se jeho barvy. Přikládejte jej na dort minimálně tři hodiny před konzumací, aby byl při servírování dortu měkký. Tento jedlý papír je potištěn motivem zasněné Minnie. Průměr 20 cm.

Složení: Olivový olej, Voda, Bramborový škrob
Barviva: E102, E110, E122, E133, E151
Zahušťovadlo: maltodextrin

Složení produktu

Olivový olej, voda, bramborový škrob, barviva: E102, E110, E122, E133, E151, zahušťovadlo: maltodextrin

Země původu

Španělsko

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír Mickey a Minnie
Jedlý papír pro holky
Jedlý papír na dort
Dort Minnie
Minnie
Výrobce Dekora
EAN 8435035233567
Kód produktu 114381

Recenze

Skvěle — jak vám mohu dále pomoci?
Použití jedlého papíru dort na pohled dost vylepšilo, ideální pro ty, co moc péct a zdobit neumí, dort hned vypadá lépe ???? Jen ta velikost papíru byla větší, na dort upečený ve formě 20 cm jsem musela papír dost ostrihat.
Super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Minnie

-19 %
Papírové talířky mickey a minnie 23cm, 8ks - Procos

Papírové talířky mickey a minnie 23cm, 8ks - Procos

Papírové talíře Minnie a Mickey. Průměr 23 cm. V balení 8 ks.
98 Kč
79 Kč

Skladem > 5 ks
-19 %
Párty papírové talíře 22cm 10ks Minnie - Cakesicq

Párty papírové talíře 22cm 10ks Minnie - Cakesicq

Párty papírové talře s motivem Minnie. V balení 10 ks, průměr 22 cm.
78 Kč
63 Kč

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minnie 9x5 cm, 110g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka Minnie, 110 g.

136 Kč
123.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort Minnie balónky a lavička - Dekora

Figurka na dort Minnie s balónky a lavičkou. Výška Minnie 9 cm.

175 Kč

Skladem > 10 ks

Figurky na dort disney 6ks - Cakesicq

Figurky na dort Disney. V balení 6 ks.

156 Kč

Skladem > 10 ks

Zápich na dort mickey a minnie - Dekora

Zápich na dort Mickey a Minnie. Rozměry 17,5 x 13 cm.

87 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks