Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.



Ochutnejte dokonalý rybízový džem Královská rybíz, který obsahuje podíl 45% kusového ovoce - rybízu. Neobsahuje žádné umělé barvivo ani sladidlo, stejně tak je zcela bezlepkový a jeho vynikající chuť si mohou užít všichni. Nevytéká při pečení a v případě potřeby jej lze i opakovaně zmrazit. Tento jedinečný džem je vyráběn na Moravě. Chutnat vám bude na rohlíku, v bílém jogurtu nebo zapečený v těstě.




Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

červený rybíz (45%), gluzo-fruktózový sirup, cukr, voda, kukuřičný modifikovaný škrob, stabilizátor (guma gellan), kyselina (kyselina citrónová), konzervant (sorban draselný), aroma

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 776 kJ
Energetická hodnota kcal 185,4 kcal
Tuky 0,2 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g
Sacharidy 45 g
    - z toho cukry 31,5 g
Bílkoviny 0,2 g
Sůl <0,1 g

Země původu

Česká republika

Výrobní společnost
Dr. Hlaváč s.r.o.
Králov 2811 Uherský Brod 688 01
kontakt.drhlavac@email.cz
www.drhlavac.cz

Technické parametry

Kategorie: Ovocné náplně a džemy na muffiny a cupcake
Džem, marmeláda a med
Výrobce Dr. Hlaváč
EAN 8594164300592
Kód produktu 100601

Recenze

60 %
Obal byl poškozen a obsah vytekl.
Teprve čeká na vyzkoušení.
100 %
nejlepší
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Džem Darinka 1kg -

Džem Darinka, obsah 1 kg.

od 140 Kč
14 Kč / 100g

Skladem
Bestseller
Ovocná náplň Višňový gel 1kg 1453 dortis

Ovocná náplň Višňový gel 1kg 1453 dortis

Ovocná náplň s vysokým podílem ovoce (min .

195 Kč
19.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Ovocná náplň malinový gel 1kg - Zeelandia

Ovocná náplň malinový gel 1kg - Zeelandia

Ovocná náplň malinový gel 1 kg je výrazně ovocná malinová náplň s minimálně 65% podílem ovoce, která

132 Kč
13.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Ovocná náplň borůvkový gel 1kg - Zeelandia

Ovocná náplň borůvkový gel. Balení 1 kg.

145 Kč
14.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks