Loading...

LorAnn Aroma brusinka, super silný 3,7ml - FunCakes

bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher
LorAnn Aroma s příchutí brusinky pro marcipán, čokoládu a další. 100 % přírodní aroma. Balení 3,7 ml.
Skladem > 10 ks
U vás 5.10.2026

57 Kč
1540.5 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Příchutě LorAnn Aroma jsou koncentrované příchutě, známé také jako bonbónové oleje nebo příchutě do cukrovinek. Tyto příchutě neobsahují žádné rostlinné oleje. Pojem kandysový olej se týká druhu příchuti, která je koncentrovaná a neředěná. Tyto příchutě jsou 3 až 4krát silnější než příchutě na bázi vody a alkoholu. Tyto příchutě jsou vhodné pro fondán a marcipán. Vzhledem k vysoké koncentraci se struktura fondánu a marcipánu po přidání těchto příchutí nezmění. Vhodné také pro čokoládu, cukrovinky, dorty, sušenky a další.

Objem

Balení obsahuje: 3,7 ml

Složení produktu

propylenglykol, karamelové barvivo, umělá aromata, voda, alkohol, glycerin

Alergeny skořápkové plody

Země původu

USA

Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
LorAnn Oils, Inc.
4518 Aurelius Road, Lansing, Michigan 48910, USA
customercare@lorannoils.com
www.lorannoils.com

Technické parametry

Kategorie: Aroma
Aroma LorAnn
Výrobce LorAnn
EAN 02934830
Kód produktu L0870

Recenze

ok
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

LorAnn Aroma cukrová vata, super silný 3,7ml - FunCakes

LorAnn Aroma s příchutí cukrové vaty pro marcipán, čokoládu a další. 100 % přírodní aroma. Balení 3,7

57 Kč
1540.5 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

LorAnn Aroma Cheesecake, super silný 3,7ml - LorAnn

Super silné aroma cheescake. Balení 3,7 ml.

58 Kč
1567.6 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

LorAnn Aroma lískový ořech, super silný 3,7ml - LorAnn

Super silné aroma lískový ořech. Balení 3,7 ml.

58 Kč
1567.6 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

LorAnn Aroma pistácie , super silný 3,7ml - LorAnn

Super silné aroma pistácie. Balení 3,7 ml.

60 Kč
1621.6 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks