Loading...
Akce
Nébar Tahini sezamová pasta 100% (180 g)

Nébar Tahini sezamová pasta 100% (180 g)

Tahini sezamová pasta 100 %. Balení 180 g.
Skladem poslední 3 kusy
U vás pozítří 30.9.2026

133 Kč
73.9 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Krém vyrobený z pečlivě vybraných pražených sezamových semínek se složením 100% sezamových semínek. Výrobek neobsahuje potravinářské přísady, jako jsou barviva a konzervační látky. Je vynikající na výrobu koláčů, ale lze ho namazat i na chléb, jíst samotný nebo dochutit solí či cukrem dle libosti. Krém ze 100% sezamových semínek je dokonalou přísadou pro ochucení a plnění pečiva, pralinek a dortů, lze jej použít také jako přísadu do řemeslných a kvalitních zmrzlin, lze jej také namazat na chléb a velikonoční dorty. Je také vynikající na přípravu sendvičových pomazánek, dipů a jako přísada do vaření. Díky vysokému obsahu přírodního sezamového oleje spolu s nízkým obsahem nasycených mastných kyselin a významným obsahem bílkovin je vhodný pro diety. Vynikající olej na vrchu krému je přirozený obsah oleje v semenech. Před použitím promíchejte.

Hmotnost

Balení obsahuje: 180 g

Složení produktu

100% pražená sezamová semínka.

Alergeny arašídy, mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2608 kJ
Energetická hodnota kcal 623,2 kcal
Tuky 52 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 7,4 g
Sacharidy 16 g
    - z toho cukry 0,2 g
Bílkoviny 22 g
Vláknina 8,5 g
Sůl 0,06 g

Země původu

Maďarsko

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Krém na muffiny a cupcake
Dortové a zákuskové náplně
Výrobce dortis
EAN 5997921774187
Kód produktu DR-K5474

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Směs na krém bez příchutě - Kelmy

Směs na přípravu krému bez příchutě.

od 82 Kč

Skladem

Směs na krém 300g s příchutí - Kelmy

Směs na krém v různých příchutích pro zdobení dortů, rolád a dalších moučníků

od 86 Kč
28.7 Kč / 100g

Skladem

Dr. Oetker Krémová náplň čokoládová (80 g) expirace 11/2026

Příprava krémových náplní Dr.Oetker je velmi jednoduchá, rychlá a zaručí Vám perfektní konzistenci

42 Kč
52.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Malinová náplň (50 g) DO0075 dortis

Je ideální pro přípravu svěžích dortů, cupcakes i malých zákusků nebo na palačinky a lívanečky

28 Kč
56 Kč / 100g

Skladem > 10 ks