Loading...

Ochucovací pasta koncentrát třešně 80g - Silikomart

Extra koncentrovaná ochucovací pasta s příchutí třešní k dochucení krémů, náplní či těsta.
PRODEJ UKONČEN
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Lahodná a osvěžující pasta s příchutí třešní. Ochutit s ní můžete jak těsta a krémy, tak i pudinky a různé dezertní pěny. V balení je 80 g pasty s příchutí třešně. Jak dávkovat pastu: na 300 g máslového krému přidejte 30 g pasty, na 500 g těsta přidejte 50 g pasty. 
Výrobní společnost
Silikomart
Via Tagliamento 78 Pianiga VE 30030
customer.service@silikomart.com
www.silikomart.com

Technické parametry

Výrobce Silikomart
EAN 8051085224494
Kód produktu 73.246.03.0001

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Pasta Tonka 50g - RUF

Pasta tonka. Balení 50 g.

83 Kč
166 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Ochucovací pasta pistáciová 80g - FunCakes

Ochucovací pasta pistáciová. Balení 80 g.

211 Kč
263.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pistaciový krém 200g - Cake Masters

Pistáciový krém. Balení 200 g,

219 Kč
109.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pistáciové máslo 170g - Targroch

Pistáciové máslo. Balení 170 g.

213 Kč
125.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks