Loading...

Ochucovací pasta MEC3 Lesní plody (200 g) 1985 dortis

Doporučujeme osobní odběr v prodejně

.

Skladem 4 ks
U vás pozítří 1.10.2026

175 Kč
87.5 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Doporučujeme osobní odběr v prodejně. Připadně posíláme na přání zákazníka, ovšem nemůžeme zaručit, že při přepravě nedojde k poškození či znehodnocení zboží. Posíláme tedy na vlastní riziko zákazníka!

Obrázek se svolením Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos.net Ochucovací pasta vám pomůže dosáhnout dokonalé chuti a konzistence vašich krémů, těst a polev, které používáte na dorty, zákusky, rolády a cupcaky. Je vyrobena ze surovin, které zaručují vynikající chuť a aroma. Je snadno použitelná a míchatelná s různými druhy těst a krémů, což vám umožní experimentovat s novými chutěmi a kombinacemi. S touto pastou se vaše pečení stane nejen chutnější, ale také zábavnější! Můžete být kreativní a překvapit své hosty originálními a lahodnými dezerty. Ochucovací pasta si získala mnoho spokojených zákazníků, kteří ji považují za nezbytnou součást svého pečení. Přidejte se k nim a zjistěte, co vám tato pasta může nabídnout!

Ochucovací pasta vám pomůže dosáhnout dokonalé chuti a konzistence vašich krémů, těst a polev, které používáte na dorty, zákusky, rolády a cupcaky. Je vyrobena ze surovin, které zaručují vynikající chuť a aroma. Je snadno použitelná a míchatelná s různými druhy těst a krémů, což vám umožní experimentovat s novými chutěmi a kombinacemi. S touto pastou se vaše pečení stane nejen chutnější, ale také zábavnější! Můžete být kreativní a překvapit své hosty originálními a lahodnými dezerty. Ochucovací pasta si získala mnoho spokojených zákazníků, kteří ji považují za nezbytnou součást svého pečení. Přidejte se k nim a zjistěte, co vám tato pasta může nabídnout!

Hmotnost

Balení obsahuje: 200 g

Složení produktu

cukr, glukózový sirup, mražený mix plodů (14%) (černý rybíz, borůvky, maliny, ostružiny), voda, kyselina citrónová, jahodová šťáva koncentrát, přírodní aroma, aroma, barviva (antokyanů, indigo), zahušťovadlo pektin

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1093,4 kJ
Energetická hodnota kcal 261,3 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 62,5 g
    - z toho cukry 49 g
Bílkoviny 0,14 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,1 g

Země původu

EU

Výrobní společnost
MEC 3 s.r.o.
Psohlavců 1731/8a, 147 00 Praha 4
info@mec3.cz
www.mec3.cz

Technické parametry

Kategorie: Ochucovací pasty na muffiny a cupcake
Ochucovací pasty
Výrobce MEC 3 s.r.o.
EAN 8594217870478
Kód produktu DR-1985

Recenze

Skvěle — jak vám mohu dále pomoci?
Přišla celá omatlaná asi prasklá prasklina není vidět.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Ochucovací pasta pistáciová 80g - FunCakes

Ochucovací pasta pistáciová. Balení 80 g.

211 Kč
263.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Pasta Tonka 50g - RUF

Pasta Tonka 50g - RUF

Pasta tonka. Balení 50 g.

83 Kč
166 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Pistaciový krém 200g - Cake Masters

Pistaciový krém 200g - Cake Masters

Pistáciový krém. Balení 200 g,

219 Kč
109.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pistáciové máslo 170g - Targroch

Pistáciové máslo. Balení 170 g.

213 Kč
125.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks