Loading...

Párty dekorace k zavěšení 3ks koule 40,6cm černé - Amscan

Party dekorace v podobě velkých černých koulí. V balení 3 ks.
Není skladem

192 Kč
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Pro ty, kdo připravují oslavu či jakoukoliv párty, se bude hodit dekorace v podobě velkých barevných koulí. Koule v černé barvě poslouží na různé akce. V balení 3 ks, velikost 40,6 cm.

Výrobní společnost
Riethmüller Europe GmbH
Dettinger Straße 148 73230 Kirchheim/Teck
sales@riethmueller.com
www.riethmueller.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Vykrajovátko čarodějnice - Jakub Felcman

Perfektní vykrajovátko na halloweenské cukroví. Má ostrou hranu a je vyrobené z pocínovaného plech

37 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení lebky 45g - Tasty Me

Cukrové zdobení lebky. Balení 45 g.

75 Kč
166.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko na perníčky duch 62x60mm - Smolík

Vykrajovátko na perníčky ve tvaru ducha. Velikost 6, 2 cm.

35 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení dýně 25g 17mm - PME

Cukrové zdobení dýně. Balení 25 g.

67 Kč

Skladem > 10 ks

Halloweenské zápichy lepky 8ks - Dekora

Dodej cupcakes, muffinům i dortům výraznou halloweenskou atmosféru pomocí barevných zápichů s motivy

50 Kč

Není skladem
-50 %
Fóliový balónek kost 64cm - Cakesicq

Fóliový balónek kost 64cm - Cakesicq

Fóliový balónek kost, 64 cm.
66 Kč
33 Kč

Skladem > 10 ks

Související produkty Wednesday

Jedlý fix Fractal - Black (1,3 g) 6211 dortis

Jedlý fix plněný potravinářskou barvou, černý 1,3g.

135 Kč
10384.6 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Košíčky na pralinky černé 200ks 2,7x1,7cm - Decora

Mini košíčky na pralinky v černé barvě. V balení 200 ks.

87 Kč

Skladem > 10 ks

Dortová fontána Wednesday - 1ks - PREZENT

Dortová fontána s motivem Wednesday. V balení 1 ks.

73 Kč

Skladem > 5 ks

Košíčky na muffiny černé 75ks 5x3,2cm - Decora

Papírové košíčky na muffiny. Černé. 75 ks v balení.

73 Kč

Skladem > 5 ks

Podložka pod dort černá 35 cm - Decora

Podložka pod dort vám umožní manipulaci s dortem, roládami či dalšími moučníky.

181 Kč

Skladem 4 ks

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

Černá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

87 Kč
34.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks