Loading...

Prachová barva Chocolate - Edable Art

Prachová barva Chocolate od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.
Skladem poslední 3 kusy
U vás pozítří 30.9.2026

128 Kč
711.1 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Tato vynikající řada nabízí prachové barvy, které jsou vysoce kvalitní, mají luxusní barvy na poprašování/malování. Poskytují skutečný barevný zážitek při použití s jakýmkoli vaším výtvorem. I běžným jedlým barvám můžete dát lesk. Smíchejte tyto barvy s lihem a namalujte či natřete pomocí štětců. Můžete malovat jednoduché i složité detaily, ornamenty, atd.

Hmotnost

Balení obsahuje: 18 g

Složení produktu

Oxid titaničitý (E127, E110, E127, E133, E171)

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva hnědá
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
The Edable Art
4 King street Spennymoor
edableart@mail.com
www.edableartworldofcolour.co.uk/

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva hnědá
Hnědé potravinářské barvivo
Výrobce Edable Art
Kód produktu edabl73

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Hněď čokoládová

Složení: nosič (E514), barvivo (E110, E151, E102, E122))Obsah čistého barviva: 8,1 ± 0,5%Návod: Čá

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Harvest Brown - Edable Art

Prachová barva Harvest Brown od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

126 Kč
700 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prachová barva 5g natural brown - Roxy and Rich

Prachová barva 5g natural brown - Roxy and Rich

Prachová barva natural brown. Balení 5 g.

185 Kč
3700 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Rozpustné barvivo Terracotta 10g - Ja latarte

Přenes do svých dezertů hřejivý dotek přírody – vodorozpustné barvivo TERRACOTTA dodá pečení přiro

126 Kč
1260 Kč / 100g

Skladem > 5 ks