Loading...

Prachová barva matná – cihlově červená 2g - PME

Matná cihlově červená barva na rychlé a jasné stínování, domalování detailů i malbu obrazců na dortu. Váš dort bude vždy originálním kouskem, který vaše blízké potěší. Obsah balení 2g. Složení: barviva E124 (ponceau 4R), E133 (brilantní modř
PRODEJ UKONČEN
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Matná cihlově červená barva na rychlé a jasné stínování, domalování detailů i malbu obrazců na dortu. Váš dort bude vždy originálním kouskem, který vaše blízké potěší. Obsah balení 2g.

 

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 2 g

Složení produktu

barviva E124 (ponceau 4R), E133 (brilantní modř FCF)

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametry

Výrobce PME
EAN 5060281181138
Kód produktu PC315

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Burgundy (1,5 g) 6253 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

123 Kč
8200 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Cherry Wood 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo CHERRY WOOD propůjčí dezertům hluboký červeno-hnědý odstín s nádechem tepl

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks