Loading...

Prachová barva metalická Silver City 10ml - Sweet Sticks

vegan vegan
kosher kosher
Prachová barva metalická. Odstín Silver city. Balení 10 ml.
Není skladem

111 Kč
1110 Kč / 100ml
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Metalické perleťové pigmentové prášky jsou 100% jedlé a jsou dokonalým doplňkem vašich dortů, sušenek a dezertů. Jsou navrženy k naprášení přímo na čokoládu pro nádherný svěží třpyt nebo k přidání čiré tekutiny a smíchání, abyste vytvořili vlastní barvu pro malování na fondán, královskou polevu, ganache a další. Zřeďte ji jen o trochu více a můžete ji dokonce vložit do vašeho rozprašovače pro velké plochy. Baleno v prémiové skleněné dóze se silikonovým víčkem pro snadnost a stabilitu při použití na cukrovinky a sladkosti.

Objem

Balení obsahuje: 10 ml

Složení produktu

E555, E172, E173

Země původu

Austrálie

Další informace

Barva stříbrná
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
Sweet Sticks
Factory 9, 10 – 12 Elonera Road Noble Park North 3174 Victoria Australia
orders@sweetsticks.com.au
www.sweetsticks.com.au

Technické parametry

Kategorie: Prachové barvy perleťové
Prachové barvy perleťové - metalické
Výrobce Sweet Sticks
EAN 757953748922
Kód produktu 748922

Recenze

Rychlé dodání.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Prachová barva zlatá 10g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

244 Kč
2440 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Aurora Green (2 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

159 Kč
7950 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Light Silver (3 g)

Jemně mletá prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené mn

139 Kč
4633.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prachová metalická barva  2,5g Highlighter bronze - Roxy and Rich

Prachová metalická barva 2,5g Highlighter bronze - Roxy and Rich

Prachová metalická barva Bronze. Balení 2,5 g.

148 Kč
5920 Kč / 100g

Skladem > 10 ks