Loading...

Prachová barva modrá

Počet produktů: 48
Akce
- 29%
Rozpustné barvivo Dark Spirulina 50g - Ja latarte - expirace 12/2026

Rozpustné barvivo Dark Spirulina 50g - Ja latarte - expirace 12/2026

Objev sílu přírody v odstínu oceánu – přírodní barvivo DARK SPIRULINA promění tvé dezerty v elegan
506 Kč
358 Kč
716 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Modrá

Potravinová barva prášková modrá. Balení 5 g.

31 Kč
620 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Přírodní barvivo modré Yes Superfood Modrá spirulina (50 g)

Jedno balení obsahuje 50 gramů prášku ze superpotraviny modrá spirulina, což je doporučená denní dávk

441 Kč
882 Kč / 100g

Skladem 4 ks
Novinka
Jedlá prachová barva Fractal - Lagoon Blue  2,6g - Fractal

Jedlá prachová barva Fractal - Lagoon Blue 2,6g - Fractal

Dodej fondánu, krémům, čokoládě i cukrovým dekoracím svěží světle modrý odstín Lagoon Blue

97 Kč
3730.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Frozen Blue (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

146 Kč
5840 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Baby Blue (4 g) 6142 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

123 Kč
3075 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Jedlá prachová barva Fractal - Royal Blue (1,6)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

113 Kč
5650 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Azure (2 g) 6146 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

122 Kč
6100 Kč / 100g

Skladem 5 ks
Akce
Prachová barva 5g natural midnight blue - Roxy and Rich

Prachová barva 5g natural midnight blue - Roxy and Rich

Prachová barva natural midnight blue. Balení 5 g.

229 Kč
4580 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva 4g světle modrá - FunCakes

Prachová barva, modrá. Pro zdobení dortů či modelovacích hmot. 4 g v balení.

80 Kč
2000 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlá prachová barva caribbean blue 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva carribean blue. Balení 7 ml.

68 Kč
97.1 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Prachová barva světlé modrá 10g - Super Streusel

Jedlý glitrový prach Super Streusel Light Blue dodá dortům, cupcakes, sušenkám i dezertům jemný světl

195 Kč
1950 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Rozpustné barvivo Sky Blue 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo SKY BLUE dodá vašim dezertům jemný modrý odstín oblohy, k

114 Kč

Skladem 5 ks

Jedlá prachová barva turquoise 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva turquoise. Balení 7 ml.

69 Kč
98.6 Kč / 100ml

Skladem poslední 1 kus

Jedlá prachová barva ocean blue 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva ocean blue. Balení 7 ml.

68 Kč
97.1 Kč / 100ml

Skladem 4 ks

Prachová barva Kingfisher - Edable Art

Prachová barva Kingfisher od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

88 Kč
488.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prachová barva 5g natural blue - Roxy and Rich

Prachová barva 5g natural blue - Roxy and Rich

Prachová barva natural blue. Balení 5 g.

206 Kč
4120 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva modrá 10g - Super Streusel

Jedlá dekorace modrý v balení 10 g, která rychle doplní tematické dorty, cupcakes, sušenky a další sl

199 Kč
1990 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva Royal Blue - Edable Art

Prachová barva Royal blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

126 Kč
700 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Prachová barva Blue Ice - Edable Art

Prachová barva Blue ice od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

88 Kč
488.9 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Jedlá prachová barva petal blue 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva petal blue. Balení 7 ml.

68 Kč
97.1 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Jedlá prachová barva navy blue 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva navy blue. Balení 7 ml.

69 Kč
98.6 Kč / 100ml

Skladem poslední 1 kus

Jedlá prachová barva blueberry 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva blueberry. Balení 7 ml.

69 Kč
98.6 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Prachová barva Cerulean Blue - Edable Art

Prachová barva Cerulean blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

88 Kč
488.9 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Rozpustné barvivo Tulip 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo TULIP dodá tvým dezertům jemný, květinově laděný odstín i

126 Kč
1260 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Jedlá prachová barva duck egg blue 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva duck egg. Balení 7 ml.

68 Kč
97.1 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Akce
Přehrát video
Prachová barva 4g neonově modrá - Roxy and Rich

Prachová barva 4g neonově modrá - Roxy and Rich

Prachová barva neonově modrá. Balení 4 g.

125 Kč
3125 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy
Akce
Přehrát video
Prachová barva 4g nebesky modrá - Roxy and Rich

Prachová barva 4g nebesky modrá - Roxy and Rich

Prachová barva nebesky modrá. Balení 4 g.

125 Kč
3125 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Rozpustné barvivo Breeze 10g - Ja latarte

Rozpustné barvivo Breeze. Balení 10 g.

128 Kč
1280 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Prachová barva Flash Galaxy Blue - Edable Art

Prachová barva Flash galaxy blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

126 Kč
700 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva Blue Shimmer - Edable Art

Prachová barva Blue shimmer od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

126 Kč
700 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva Flash Blue - Edable Art

Prachová barva Flash blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

88 Kč
488.9 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva Gun Metal Blue - Edable Art

Prachová barva Gun metal blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

96 Kč
533.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva Norsk Blue - Edable Art

Prachová barva Norsk blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

126 Kč
700 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Prachová barva Shell Blue - Edable Art

Prachová barva Shell blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

111 Kč
616.7 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus
Akce
Přehrát video
- 6%
Prachová barva 4g dřevěná - Roxy and Rich

Prachová barva 4g dřevěná - Roxy and Rich

Prachová barva dřevěná. Balení 4 g.
142 Kč
133 Kč
3325 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

V naší nabídce naleznete téměř celou barevnou škálu pigmentů. Od slunečně žluté, přes zelenou až po černou a nesmí chybět ani modrá. U nás ji najdete hned v několika odstínech. Tuto barvu lze s úspěchem přidávat do jakýchkoli produktů, které obsahují vodu, protože neovlivní nepříznivě jejich konzistenci. Lze je použít na krémy, omáčky nebo různé druhy hmot, například k výrobě domácího cukroví. S úspěchem je lze použít i k dobarvení výrobků, jako jsou palačinky, džusy nebo cupcaky. Díky tomu získá ten nejobyčejnější pokrm jedinečný charakter. Pomocí potravinářských barev v šedém provedení můžete nejen obarvit danou hmotu, ale také vytvářet efektní kresby na hladkých plochách. Námi nabízené pigmenty jsou vysoce koncentrované produkty, díky čemuž mají vysokou účinnost. I malé množství vody nebo alkoholu vám umožní dosáhnout požadovaného efektu. Pevně ​​uložené obaly stačí k vytvoření mnoha jedinečných dekorací jídla.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.