Loading...

Pravý marcipán burgundy 30% mandlí (150 g) SweetArt

Pravý marcipán je cukrářská hmota, původem z Orientu, odkud byla dovezena nejprve do Španělska a Portugalska.

Skladem > 10 ks
U vás zítra 2.10.2026

97 Kč
64.7 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Pravý marcipán je cukrářská hmota, původem z Orientu, odkud byla dovezena nejprve do Španělska a Portugalska. Později se přes Benátky rošířila dále do Evropy. Použití: Používá se zejména jako modelovací hmota pro výrobu ozdob, figurek, květin a dalších dekorací na dorty a zákusky. Dále ji lze využít na potahování dortů, ale také jako součást jejich náplní nebo na výrobu cukroví. Pravý marcipán je vždy barvy slonové kosti. Čím je v něm větší podíl mandlí, tím je kvalitnější a tmavší. Na vzduchu začne marcipán pomalu vysychat a tuhnout. Proto ho doporučujeme skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě. Vyrobené ozdoby sušíme při pokojové teplotě.

Hmotnost

Balení obsahuje: 150 g

Složení produktu

cukr, mandle (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202, barvivo E122

Alergeny skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1910 kJ
Energetická hodnota kcal 456,4 kcal
Tuky 10,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 85 g
    - z toho cukry 81 g
Bílkoviny 6 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,1 g

Země původu

EU

Další informace

Barva červená

Technické parametry

Kategorie: Marcipán
Výrobce Sweetart
EAN 5999578440606
Kód produktu DR-S0077

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Marcipánová plastelína 90g 1:4

Marcipánová plastelína 90 g 1:4 Kovandovi je barevná jedlá modelovací hmota s obsahem mandlí, se k

83 Kč
92.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g - FunCakes

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

115 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán přírodní 1:4 1kg - FunCakes

Marcipán přírodní je vyroben z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 1 kg v

284 Kč
28.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipán růžový 7,5x4,5 cm 100g - Frischmann vyškov

Marcipán růžový, Frischmann Vyškov. Balení 100 g.

85 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks