Loading...

Přírodní koncentrované aroma 15ml bílá čokoláda - Foodie Flavours

bez lepku bez lepku
vegan vegan
halal halal
Přírodní koncentrované aroma bílá čokoláda. Balení 15 ml.
Skladem > 5 ks
U vás 5.10.2026

181 Kč
1206.7 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Vysoce silné přírodní aroma bílé čokolády – krémové, luxusně bohaté a máslově hladké. Přidejte do máslového krému, houbiček, zmrzliny, mléčných koktejlů a dalších. Hit kaváren a cukráren, ideální pro máslový krém. Užijte si dorty, zmrzlinu, marshmallows a další. Vynález bílé čokolády sahá až do Švýcarska v roce 1936. Když Nestlé smíchala sušené mléko s cukrem a kakaovým máslem, narazili na krémovou rozkoš bílé čokolády. Bílá čokoláda, charakteristická svým lehkým slonovinovým odstínem a jemnou směsí máslové, mléčné sladkosti, se liší od ostatních čokolád tím, že je vyrobena bez kakaových zrn, pouze kakaového másla. Jeho vyhlášená krémová textura dodává luxusní nádech každému pamlsku. S naší přírodní příchutí nyní můžete obohatit své oblíbené recepty o shovívavou chuť bílé čokolády.

Objem

Balení obsahuje: 15 ml

Složení produktu

Bezbarvá pohyblivá kapalina složená z přírodních aromatických látek, aroma přípravky a propylenglykol (E1520).

Země původu

Velká Británie

Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
Foodie Flavours
Icknield Way Industrial Estate, Tring, Hertfordshire HP23 4JZ, UK
sales@foodieflavours.com
www.foodieflavours.com

Technické parametry

Kategorie: Aroma
Aroma Foodie Flavours
Výrobce Foodie Flavours
EAN 5081304300527
Kód produktu ff2476

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Přírodní koncentrované aroma 15ml mango - Foodie Flavours

Přírodní koncentrované aroma. Příchuť mango. Balení 15 ml.

190 Kč
1266.7 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Přírodní koncentrované aroma 15ml kokos - Foodie Flavours

Přírodní koncentrované aroma. Příchuť kokos. Balení 15 ml.

170 Kč
1133.3 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Přírodní koncentrované aroma 15ml javorový sirup - Foodie Flavours

Přírodní koncentrované aroma. Příchuť javorový sirup. Balení 15 ml.

179 Kč
1193.3 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Přírodní koncentrované aroma 15ml malina - Foodie Flavours

Přírodní koncentrované aroma. Příchuť malina. Balení 15 ml.

194 Kč
1293.3 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks