Loading...

Přírodní marcipán 25% mandlí 250g - Kelmy

bez lepku bez lepku
Přírodní marcipán s podílem 25 % mandlí. Balení 250 g.
Není skladem

57 Kč
22.8 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Marcipán je homogenní plastická hmota, která se skvěle hodí k vrstvení, plnění a zdobení cukrářských výrobků. Marcipánová hmota je díky své plasticitě hojně využívána při zdobení dortů, mazurek a cukroví (k vytváření plochých i prostorových dekorací a figurek). Marcipán bude také výborným základem pro krémy a hmoty. Hojně se používá jako náplň při výrobě pralinek, tyčinek a čokoládových tyčinek. Marcipán používaný k tvorbě figurek by měl být kombinován s moučkovým cukrem ve vhodných poměrech. Hmota se velmi snadno kombinuje s potravinářskými barvami (gelovými i sypkými), což umožňuje vytvářet libovolné dekorace. Používá se také na potahování koláčů - nejlépe se s ním pracuje, když ho položíte na dobře vychlazený máslový krém. Navíc se chuť marcipánu skvěle hodí k přípravě vánočního cukroví, perníčků, makových dortů, čokolád a mnoha dalších pochutin.

Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Složení produktu

cukr, mandle (25%), voda, glukózový sirup, stabilizátor E422, konzervant E200, protispékavá látka E551.

Alergeny mléko, skořápkové plody

Země původu

Španělsko

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
KELMY, S.A.
Carretera Tibi Km 1.500 Apartado 83 03100 - Jijona (Alicante) España
kelmy@kelmy.com
www.kelmy.com

Technické parametry

Kategorie: Marcipán
Výrobce Kelmy
EAN 2700001267379
Kód produktu 201000mar

Recenze

na tom se nedá nic pokazit
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Marcipánová plastelína 90g 1:4

Marcipánová plastelína 90 g 1:4 Kovandovi je barevná jedlá modelovací hmota s obsahem mandlí, se k

83 Kč
92.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g - FunCakes

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

115 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán přírodní 1:4 1kg - FunCakes

Marcipán přírodní je vyroben z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 1 kg v

284 Kč
28.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipán růžový 7,5x4,5 cm 100g - Frischmann vyškov

Marcipán růžový, Frischmann Vyškov. Balení 100 g.

85 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks