Loading...

Produkty2

Počet produktů: 1596
Akce
- 41%
Cukrové zdobení Stříbrný poklad 1kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Stříbrný poklad 1kg - I LOVE CAKES

449 Kč
265 Kč
26.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý papír Minecraft 19,5cm - Pictu Hap

Vstupte do světa kostiček a dobrodružství s jedlým papírem Minecraft.

86 Kč

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Cukrová dekorace včeličky 15ks - Gunthart

Cukrová dekorace včeličky 15ks - Gunthart

Cukrové dekorace včeličky Günthart 15 ks jsou roztomilé jedlé ozdoby z cukru, které během chvilky pro

100 Kč

Skladem > 10 ks
Novinka
Cukrová dekorace Spánek na obláčku 162g - I LOVE CAKES

Cukrová dekorace Spánek na obláčku 162g - I LOVE CAKES


289 Kč
178.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dekorace z jedlého papíru Motýlci modří (8 ks)

Dekorace z jedlého papíru ve tvaru motýlů. V balení 8 ks.

51 Kč

Skladem > 10 ks
- 41%
Cukrové zdobení Červený koktejl 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Červený koktejl 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Červený koktejl. Balení 80 g.
101 Kč
60 Kč
75 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý papír k vystříhnutí Minecraft - Pictu Hap

Chystáte narozeninovou oslavu pro malého hráče Minecraftu? Tento jedlý papír s motivy Minecraft je pe

98 Kč

Skladem > 10 ks
Novinka
Jedlý papír Yuta Okkotsu 19,5 cm - Pictu Hap

Jedlý papír Yuta Okkotsu 19,5 cm - Pictu Hap


83 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír A4 5ks silný 0,55mm - Vola colori

Jedlý papír silný 0,55mm

113 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Stitch se srdíčkem 19,5cm - Pictu Hap

Proměň obyčejný dort v překvapení, které oslavenci rozzáří oči. Jedlý papír s motivem Stitch se srdíč

91 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír K-pop Lovkyně démonů 19,5cm - Pictu Hap

Dodej narozeninovému dortu téma, které hosté poznají na první pohled. Jedlý papír s motivem K-pop Lov

91 Kč

Skladem > 10 ks
Akce
- 40%
Cukrové zdobení Perfektní večírek 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Perfektní večírek 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Perfektní večírek. Balení 80 g.
101 Kč
61 Kč
76.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý papír K-pop Lovkyně démonů 19,5cm - Pictu Hap

Vytvoř dort s osobním příběhem a motivem, který má oslavenec opravdu rád. Jedlý papír s motivem K-pop

91 Kč

Skladem > 10 ks
Novinka
Jedlý papír Zombie jdu si pro tebe 19,5 cm - Pictu Hap

Jedlý papír Zombie jdu si pro tebe 19,5 cm - Pictu Hap

Vytvoř dort s osobním příběhem a motivem, který má oslavenec opravdu rád. Jedlý papír s motivem Zombi

86 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Gábinin kouzelný domek k vystříhnutí A4 - Pictu Hap

Dodej narozeninovému dortu téma, které hosté poznají na první pohled. Jedlý papír s motivem Gábinin k

91 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír K-pop Lovkyně démonů 19,5cm - Pictu Hap

Když potřebuješ efektní dekoraci bez složitého modelování, jedlý obrázek udělá hlavní práci za tebe.

91 Kč

Skladem > 10 ks
Akce
- 37%
Cukrové zdobení modré a bílé holubičky 1kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení modré a bílé holubičky 1kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení modré a bílé Holubičky. Balení 80 g.
278 Kč
176 Kč
17.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Bestseller
Griliaš - kousky opražených oříšků a cukru 80g -

Griliaš - kousky opražených oříšků a cukru 80g -

Griliáš v podobě kousků opražených oříšků a cukru s chutí a vůní karamelu - 80 g.

59 Kč
73.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobení růžový mix 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení růžový mix 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení růžový mix. Balení 80 g.

119 Kč
148.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Jedlý papír Gargamel 19,5 cm - Pictu Hap

Jedlý papír Gargamel 19,5 cm - Pictu Hap

Proměň obyčejný dort v překvapení, které oslavenci rozzáří oči. Jedlý papír s motivem Gargamel ti pom

86 Kč

Skladem > 10 ks

Strouhaný kokos zelený 50g - Fagos

Strouhaný kokos zelený. Balení 50 g.

35 Kč
70 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrová dekorace berušky 15ks - Fagos

Cukrové dekorace berušky. V balení 15 ks.

63 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrovo-rýžové perly bílé perleťové 3-4mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrovo-rýžové perly bílé perleťové, velké 3-4 mm. Balení 80 g.

105 Kč
131.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 33%
Cukrové zdobení zlaté pokušení 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení zlaté pokušení 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Zlaté pokušení. Balení 80 g.
101 Kč
68 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Kadayif do dubajské čokolády 70g - Cake Masters

Kadayif do dubajské čokolády 70g - Cake Masters

Kadayif do dubajské čokolády. Balení 70 g.

60 Kč
85.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Jedlý papír Strážci galaxie 19,5 cm - Pictu Hap

Jedlý papír Strážci galaxie 19,5 cm - Pictu Hap

Dodej narozeninovému dortu téma, které hosté poznají na první pohled. Jedlý papír s motivem Strážci g

86 Kč

Skladem > 10 ks
Bestseller
Cukrovo-rýžové perly bílé perleťové 5mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrovo-rýžové perly bílé perleťové 5mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrovo-rýžové perly bílé perleťové, velké 5 mm. Balení 80 g.

106 Kč
132.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrová dekorace - Bílé mini květy - 48ks - Culpitt


133 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Bluey 19,5cm - Pictu Hap


91 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrová dekorace mrkvičky 15ks - Fagos

Cukrové dekorace v podobě mrkviček. V balení 15 ks.

70 Kč

Skladem 4 ks
Bestseller
Cukrová dekorace na zdobení mini pusinky 90g - Dekora

Cukrová dekorace na zdobení mini pusinky 90g - Dekora

Mini sněhové pusinky na zdobení dortů a dezertů. Balení 90g.

183 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Jedlý papír Dynamo Pardubice 19,5 cm - Pictu Hap

Jedlý papír Dynamo Pardubice 19,5 cm - Pictu Hap

Když potřebuješ efektní dekoraci bez složitého modelování, jedlý obrázek udělá hlavní práci za tebe.

86 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Spiderman v akci 20cm - Dekora

Jedlý papír s potiskem Spiderman v akci. 20 cm.

97 Kč

Skladem 5 ks
Bestseller
Cukrová figurka zápich na dort traktor

Cukrová figurka zápich na dort traktor

Cukrová figurka zápich na dort traktor

188 Kč
264.8 Kč / 100g

Skladem 5 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Cukrová dekorace na dort mrkvičky 12ks - Gunthart

Cukrová dekorace na dort mrkvičky 12ks - Gunthart

Zajímavou ozdobou pro dorty jsou tyto cukrové mrkvičky.

64 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Minecraft all 19,5cm - Pictu Hap

Vytvoř dort s osobním příběhem a motivem, který má oslavenec opravdu rád. Jedlý papír s motivem Minec

91 Kč

Skladem > 10 ks

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.