Loading...

Ravifruit pyré mango pasterizované 1 kg - IRCA

Ravifruit pyré mango pasterizované. Balení 1 kg.
Skladem poslední 2 kusy
U vás pozítří 6.10.2026

383 Kč
38.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Toto lahodné pyré má všestranné využití. Můžete ho použít k dochucení bavarských koláčů, pěn a náplní do koláčů. Je také vynikající k dochucení omáček na dezerty. Pyré od Irca je plně skladovatelné při pokojové teplotě, autentické chutě, vždy připravené k použití. Plody se pěstují na vhodných půdách a sklízejí se v plné zralosti. Přírodní receptura: jen ovoce a pár gramů cukru. Hladký pasterizační proces pro zachování chuti a barvy ovoce. Pyré z manga se dodává v balení o hmotnosti 1 kg. Balení je znovu uzavíratelné a po otevření vydrží v chladničce až 7 dní. kJ: 413, Kcal: 98, fats: 0,6g, saturated fats: 0,1g, carbohydrates: 24,8g, of which sugars: 18,5g, proteins: 2g, salt: 0,1g Šťáva z mučenky 90 %, cukr 10 %

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

pyré mango 90%, cukr 10%

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 413 kJ
Energetická hodnota kcal 98,7 kcal
Tuky 0,18 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,052 g
Sacharidy 22,2 g
    - z toho cukry 21,7 g
Bílkoviny 0,6 g
Vláknina 1,6 g
Sůl 0,005 g

Země původu

Francie

Technické parametry

Kategorie: Ovocné pyré na tartaletky
Ovocné pyré do pralinek
Pyré
Výrobce RAVIFRUIT
EAN 3276188017001
Kód produktu 20374248

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno ve Finsku
Ovocné pyré 100% Mango 0,5l - Bonne

Ovocné pyré 100% Mango 0,5l - Bonne

Ovocné pyré 100 % mango. Balení 0,5 l.

145 Kč
29 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Vyrobeno ve Finsku
Ovocné pyré Marakuja - mučenka 0,5l - Bonne

Ovocné pyré Marakuja - mučenka 0,5l - Bonne

Ovocné pyré 140 % mučenka. Balení 0,5 l.

213 Kč
42.6 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Vyrobeno ve Finsku
Ovocné pyré 100% Malina 0,5l - Bonne

Ovocné pyré 100% Malina 0,5l - Bonne

100 % pyré malina. Objem 0,5 l.

243 Kč
48.6 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Vyrobeno ve Finsku
Bestseller
Ovocné pyré 100% Marakuja 1l - Bonne

Ovocné pyré 100% Marakuja 1l - Bonne

100 % pyré maracuja. Objem 1 l.

280 Kč
28 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks