Loading...

Royal icing

Filtrovat produkty
Počet produktů: 4

Royal Icing 900 g - FunCakes

Royal Icing. Balení 900 g.

238 Kč
26.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Přehrát video
Testováno
Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing - 500 g

Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing - 500 g

Oblíbená tzv. královská glazura na různé cukrářské dekorace

120 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Royal Icing 450g - FunCakes

Royal Icing. Balení 450 g.

158 Kč
35.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Přehrát video
Testováno
Bestseller
Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing 1 kg

Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing 1 kg

Velmi oblíbená tzv. Královská glazura na různé cukrářské dekorace

234 Kč
23.4 Kč / 100g

Není skladem

Poleva z vaječného bílku, moučkového cukru a trochy citronové šťávy, nazývaná také Royal Icing. Používá se především ke zdobení cukroví, perníků a dortů. Je sněhově bílé a na cukroví zcela zaschne, takže se neslepí a ozdoby zůstanou odolné. Královskou polevu lze snadno obarvit potravinářským barvivem na jakoukoli barvu. Nepřehánějte to s množstvím barviva. Poleva se snadno barví a po pár hodinách odstátí často získá ještě intenzivnější barvu. (Nejlepší je použít gelová nebo prášková barviva. Tekutá barviva polevu ředí. Pokud je příliš řídká, přidejte více moučkového cukru). Abyste nemuseli polevu složitě vyrábět, připravili jsme pro vás pestrou nabídku. Vyberte si Royal Icing podle svých potřeb. Nabízíme menší i větší balení pro profesionály i amatérské cukráře. Hodí se na cukroví, dorty i nejrůznější dezerty.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.