Loading...

Rozpustné barvivo Cinnamon 10g - Ja latarte

bez lepku bez lepku

Vodou rozpustné barvivo CINNAMON dodá dezertům teplý, kořeněný odstín skořice – pro přirozený, elegantní a sofistikovaný vzhled vašich cukrářských výtvorů.

Skladem > 5 ks
U vás pozítří 1.10.2026

110 Kč
1100 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Vodou rozpustné barvivo CINNAMON je sytý, hřejivý odstín inspirovaný přírodní barvou mleté skořice. Tento jemně hnědý tón s nádechem karamelu vnáší do dezertů pocit pohody a vytříbeného stylu. Ideální volba pro cukráře, kteří chtějí svým dortům, makronkám či krémům dodat přirozený a elegantní vzhled s nádechem podzimu a tepla domova.

Barvivo CINNAMON má vysokou koncentraci a díky své vodou rozpustné formuli zaručuje rovnoměrné, čisté zbarvení bez hrudek či oddělování. Již malé množství stačí k dosažení intenzivní, syté barvy s dlouhou trvanlivostí. Je vhodné pro širokou škálu cukrářských aplikací – makronky, potahovací hmoty, cukrové a oplatkové papíry, polevy, pusinky, krémy a další cukrářské směsi.

Barvivo CINNAMON přináší do vašich výtvorů eleganci, teplo a přirozený nádech kořeněného luxusu – ideální pro moderní i tradiční cukrařinu.

Složení: E155, EE151

Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

E104, E155, E151

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva hnědá
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametry

Kategorie: Barvy na makronk
Prachová barva hnědá
Hnědé potravinářské barvivo
Výrobce La tarte
EAN 2700001305873
Kód produktu V-127

Recenze

100 %
super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Hněď čokoládová

Složení: nosič (E514), barvivo (E110, E151, E102, E122))Obsah čistého barviva: 8,1 ± 0,5%Návod: Čá

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Harvest Brown - Edable Art

Prachová barva Harvest Brown od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

126 Kč
700 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prachová barva 5g natural brown - Roxy and Rich

Prachová barva 5g natural brown - Roxy and Rich

Prachová barva natural brown. Balení 5 g.

185 Kč
3700 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Rozpustné barvivo Terracotta 10g - Ja latarte

Přenes do svých dezertů hřejivý dotek přírody – vodorozpustné barvivo TERRACOTTA dodá pečení přiro

126 Kč
1260 Kč / 100g

Skladem > 5 ks