Loading...

Rozpustné barvivo Crimson 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo CRIMSON dodá dezertům hluboký karmínově červený odstín plný vášně, elegance a luxusu.
Není skladem

116 Kč
1160 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Vodou rozpustné barvivo CRIMSON zaujme svým sytým karmínově červeným tónem, který symbolizuje vášeň, energii a noblesu. Tento výrazný odstín promění každý dezert v elegantní a poutavý kousek, který okamžitě upoutá pozornost. Skvěle se hodí pro tvorbu cukrářských výrobků s bohatou a sofistikovanou barevnou paletou, ať už jde o svatební dorty, makronky nebo moderní dezerty.

Díky vodou rozpustné formuli se barvivo snadno a rovnoměrně mísí, čímž zaručuje intenzivní a jednotné zbarvení bez hrudek a oddělování pigmentu. Je ideální pro polevy, krémy, těsta, želé, marmelády i nápoje, kterým dodá výrazný karmínový odstín. Před použitím jej stačí rozpustit ve vodě nebo jiné tekutině a přidávat postupně, dokud nedosáhnete požadované intenzity.

Barvivo CRIMSON představuje barvu vášně a elegance – ideální volbu pro cukráře, kteří chtějí svým výtvorům dodat luxusní vzhled a nezaměnitelný charakter.

Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

E514, E122

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva červená
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametry

Kategorie: Barvy na makronk
Červené potravinářské barvivo
Prachová barva červená
Výrobce La tarte
EAN 2700001305552
Kód produktu V-125

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Cherry Wood 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo CHERRY WOOD propůjčí dezertům hluboký červeno-hnědý odstín s nádechem tepl

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Red Copper Satin - Edable Art

Prachová barva Red copper satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

92 Kč
511.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks