Loading...

Rozpustné barvivo Purple Lilac 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo PURPLE LILAC dodá vašim dezertům jemný fialovo-lila odstín, který působí elegantně, romanticky a moderně.

Skladem poslední 3 kusy
U vás pozítří 1.10.2026

114 Kč
1140 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Vodou rozpustné barvivo PURPLE LILAC je inspirováno něžnou barvou květů šeříku. Tento jemný, pastelově fialový odstín přináší do cukrářských výtvorů nádech elegance, originality a klidu. Ideálně se hodí pro svatební dorty, cupcaky, makronky nebo jarní a květinové dezerty, kterým dodá osobitý a profesionální vzhled.

Díky vodou rozpustné receptuře se barvivo snadno míchá s tekutými základy, zaručuje rovnoměrné zabarvení bez hrudek či pruhů a stálou, čistou barvu i při minimálním dávkování. Je vysoce koncentrované, a proto se používá ekonomicky. Skvěle se hodí pro polevy, krémy, těsta, želé, marmelády i nápoje, kterým propůjčí jemný, sofistikovaný fialový tón.

Barvivo PURPLE LILAC je barvou jemnosti, kreativity a harmonie – promění každý dezert v umělecké dílo plné ladnosti a půvabu.


Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

E163

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva fialová
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametry

Kategorie: Fialové potravinářské barvivo
Prachová barva fialová
Barvy na makronk
Výrobce La tarte
EAN 2700001305675
Kód produktu V-205

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva lilac 10g - Super Streusel

Prachová barva lilac 10 g od firmy Super Streusel.

211 Kč
2110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prachová barva 5g natural purple - Roxy and Rich

Prachová barva 5g natural purple - Roxy and Rich

Prachová barva natural purple. Balení 5 g.

158 Kč
3160 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Orchid Purple (1,7 g) 4868 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

113 Kč
6647.1 Kč / 100g

Skladem > 5 ks