Loading...

Rozpustné barvivo Red Poinsettia 10g - Ja latarte

bez lepku bez lepku

Vodou rozpustné barvivo RED POINSETTIA dodá vašim dezertům sytý červený odstín inspirovaný květem vánoční hvězdy – pro slavnostní, elegantní a výrazný vzhled každého cukrářského díla.

Není skladem

116 Kč
1160 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Vodou rozpustné barvivo RED POINSETTIA je výrazný, hluboký červený odstín, který přináší do vašich dezertů teplo, energii a špetku luxusu. Inspirací mu byly okvětní lístky vánoční hvězdy – symbol elegance a slavnostní atmosféry. Tento intenzivní tón dodá vašim dortům, krémům či polevám stylový a profesionální vzhled, ideální nejen pro vánoční pečení, ale i pro svatby, oslavy a jiné výjimečné příležitosti.

Barvivo má vodou rozpustnou formuli, která zaručuje rovnoměrné a čisté zbarvení bez hrudek či oddělování, a to i při velmi malé dávce. Stačí jej jednoduše rozpustit ve vodě nebo jiné tekutině a postupně přidávat, dokud nedosáhnete požadované sytosti. Díky vysoké koncentraci je barvivo ekonomické a vhodné pro široké spektrum použití – od polev, krémů, želé, marmelád a těst až po nápoje a sirupy.

Odstín RED POINSETTIA symbolizuje eleganci a výraznost. Promění každý cukrářský výtvor v umělecké dílo, které upoutá pozornost a dodá mu slavnostní nádech.

Složení: E124

Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

E124

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva červená
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametry

Kategorie: Barvy na makronk
Prachová barva červená
Červené potravinářské barvivo
Výrobce La tarte
EAN 2700001305828
Kód produktu V-157

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Cherry Wood 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo CHERRY WOOD propůjčí dezertům hluboký červeno-hnědý odstín s nádechem tepl

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Red Copper Satin - Edable Art

Prachová barva Red copper satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

92 Kč
511.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks