Loading...

Ruby a gold čokoláda

Filtrovat produkty
Počet produktů: 10

Čokoláda gold 0,4kg - Callebaut

Karamelová čokoláda v praktických pecičkách s intenzivní chutí karamelu, másla a smetany, jemným slan

253 Kč
63.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Lubeca bílá karamelová čokoláda Gold 200g čokoládové pecičky - Cake Masters

Lubeca bílá karamelová čokoláda. Balení 200 g.

102 Kč
51 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Belgická karamelová čokoláda GOLD (250 g)

Callebaut karamelová čokoláda Gold. Balení 250 g.

280 Kč
112 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Zlatá čokoláda 250g - BAM

Zlatá čokoláda BAM. Balení 250 g.

204 Kč
81.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Přehrát video
Čokoláda ruby 250g - BAM

Čokoláda ruby 250g - BAM

Čokoláda ruby od výrobce BAM. Balení 250 g.

249 Kč
99.6 Kč / 100g

Není skladem

Čokoláda RB2 Ruby 32,8% 2,5kg - Callebaut

Ruby RB2 od Callebaut je ikonická ruby čokoláda s intenzivní ovocnou chutí a přirozeně růžovou bar

1 345 Kč
53.8 Kč / 100g

Není skladem

Kvalitní belgická čokoláda 2,5kg 30% Gold caramel - Callebaut

Kvalitní belgická čokoláda má intenzivní vyváženou chuť. Balení 2,5 kg.

1 527 Kč
61.1 Kč / 100g

Není skladem

Čokoláda ruby RB2 0,4kg 32,8 % - Callebaut

Čokoláda ruby RB2 Callebaut, 32,8 %. Balení 0,4 kg.

379 Kč
94.8 Kč / 100g

Není skladem
Vyrobeno v Německu
Ruby čokoláda couverture 100g - RUF

Ruby čokoláda couverture 100g - RUF

Skvělá Ruby čokoláda, která ozvláštní každý dort či zákusek. Čokoláda s výbornou ovocnou chutí a vůní

87 Kč
87 Kč / 100g

Není skladem
Doprava zdarma
Čokoláda Ruby 2,5kg - Callebaut

Čokoláda Ruby 2,5kg - Callebaut

Kvalitní belgická čokoláda růžové barvy má intenzivní vyváženou chuť. Balení 2,5 kg.

2 035 Kč
81.4 Kč / 100g

Není skladem

Pokud se popisujete jako milovník čokolády, pravděpodobně si myslíte, že jste vyzkoušeli všechno. Mléčnou, hořkou, bílou, s ořechy a sušeným ovocem, sladké náplně, z vyšší a nižší cenové kategorie. A slyšeli jste o rubínové odrůdě? Pokud ne, je čas dohnat to a zjistit více o růžové sladkosti, která si podmanila světové cukrárny. Ruby čokoláda se řadí mezi velmi atraktivní čokoláda, kterou si můžete osvěžit den. Rubínová čokoláda se vyrábí stejně přirozeně jako kterákoli jiná čokoláda pomocí kakaových bobů a cukru, navíc s obsahem kakaového másla a případně sušeného mléka. Rubínová čokoláda z kakaových bobů Ruby s příchutí bobulovitého ovoce a svěží kyselé chuti, bez barviva ani aroma je velmi žádaným produktem a vy si ji nyní můžete zakoupit i v našem eshopu. Můžete z ní vyrábět pralinky, mousse, ganache a další oblíbené čokoládové výrobky. Rubínovou čokoládu vytvořila v roce 2017 renomovaná švýcarská společnost Barry Callebaut. Jejich čokoládové výrobky jsou známé po celém světě a těší se bezvadné pověsti mezi znalci. Jedná se nepochybně o průlom v odvětví výroby čokolády, protože poslední tak důležitá událost se konala před 80 lety, kdy vznikla bílá čokoláda. Neobvyklá barva čokolády je ovlivněna skutečností, že výrobní proces nezahrnuje fázi fermentace bobů. V další fázi se okyselí a ve výsledku získáte pastelově růžovou sladkou čokoládu.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.