Loading...

Silikonová formička motýlci 44x28mm - Silikomart

Silikonová forma na tvarování jedlých figurek ve tvaru motýlků. Rozměr 44 x 28 mm.
Skladem > 5 ks
U vás 5.10.2026

148 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Vytvarujte si jednoduše touto silikonovou formou jemné motýlky. Výrobky z této formičky vypadají krásně jako dekorace na svatební dort. Používají se s cukrovou nebo fondánovou pastou. S formami se velmi dobře pracuje. Rovnoměrně dovnitř vtlačte hmotu, válečkem ji rovnoměrně uhlaďte. Přebytečnou hmotu seškrábněte a poté pastu odtlačte od krajů, abyste ji z formy uvolnili. Hotovou výzdobu si uložte na suchý a čistý povrch.

Výrobní společnost
Silikomart
Via Tagliamento 78 Pianiga VE 30030
customer.service@silikomart.com
www.silikomart.com

Technické parametry

Kategorie: Zvířata
Výrobce Silikomart
EAN 8032539931731
Kód produktu 71.406.00.0096

Recenze

100 %
Krásně se s tím pracuje ????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další zboží s tématem motýlů

-14 %
Cukrové zdobení žlutí motýli 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení žlutí motýli 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení motýli žlutí. Balení 80 g.
64 Kč
55 Kč
68.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlé dekorace motýli a květy - Dekora

Jedlé dekorace v podobě motýlů a květů.

69 Kč

Skladem > 10 ks

Papírový košíček růžový - motýl mini - Stadter

Papírové pečicí formičky - mini, motýlek, 50 ks, Stadter

50 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení motýlci 50g - FunCakes

Cukrové zdobení motiv motýlci ve veselých barvách. V balení 50 g.

71 Kč
142 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dekorace z jedlého papíru Motýlci modří (8 ks)

Dekorace z jedlého papíru ve tvaru motýlů. V balení 8 ks.

54 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení červení metalický motýli 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení motýli červená metalická barva. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks