Loading...

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

bez lepku bez lepku
Černá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

87 Kč
34.8 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Tato extra pružná hmota je vhodná jak na modelování figurek, tak na potahování dortů, její velkou výhodou je, že se nelepí a netrhá se. Rychle drží svůj tvar.

 

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Složení produktu

cukr, glukózový sirup, pitná voda, rostlinné tuky (kokosový tuk, hydrogenovaný olej z palmových jader), škrob (jedlý bramborový škrob), zahušťovadlo: xanthanová guma, aroma, konzervant: sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina citronová

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1641 kJ
Energetická hodnota kcal 392,1 kcal
Tuky 6,29 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 5,25 g
Sacharidy 87,6 g
    - z toho cukry 73,23 g
Bílkoviny 0,2 g
Vláknina 0,99 g
Sůl 0,01 g

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva černá
Výrobní společnost
4-MIX Ltd.
Szilas utca 5. Nagytarcsa H-2142
info@4mix.hu
www.smartflex.hu

Recenze

100 %
Vše v pořádku.
100 %
Kvalitní potahovací hmota – použila jsem ji na modelování figurek a jsem s výsledkem spokojená.
100 %
Opravdu černá a s touto hmotou jsem již několik let velmi spokojená.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Wednesday

Košíčky na pralinky černé 200ks 2,7x1,7cm - Decora

Mini košíčky na pralinky v černé barvě. V balení 200 ks.

87 Kč

Skladem > 10 ks

100 g malé cukrové perličky černé - Decora

Tyto malé cukrové kuličky můžete rovnou položit na dort, koláč či cupcakes. V balení 100 g.

98 Kč
98 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Potahovací hmota 1 Kg - černá - Kelmy

Cukrářská hmota černé barvy na potahování dortů.

198 Kč
19.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zápich do dortu a muffinů 13ks Wednesday - Cakesicq

Zápich do dortů a muffinů Wednesday. Balení 13 ks.

78 Kč

Skladem poslední 1 kus

Cukrová dekorace Svět Wednesday TOP - I LOVE CAKES


137 Kč

Skladem 4 ks

Metalická barva do nápojů Spirdust černá 1,5g - Roxy and Rich

Metalická barva do nápojů Spirdust. Balení 1,5 g.

133 Kč
8866.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks