Loading...

Smartflex Yellow Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0161 dortis

Žlutá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.
Skladem > 10 ks
U vás 5.10.2026

87 Kč
29 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Tato extra pružná hmota je vhodná jak na modelování figurek, tak na potahování dortů, její velkou výhodou je, že se nelepí a netrhá se. Rychle drží svůj tvar.

 

Složení: cukr, glukózový sirup, pitná voda, rostlinné tuky (kokosový tuk, hydrogenovaný olej z palmových jader), škrob (jedlý bramborový škrob), zahušťovadlo: xanthanová guma, aroma, konzervant: sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina citronová

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 300 g

Složení produktu

cukr, glukózový sirup, pitná voda, rostlinné tuky (kokosový tuk, hydrogenovaný olej z palmových jader), škrob (jedlý bramborový škrob), zahušťovadlo: xanthanová guma, aroma, konzervant: sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina citronová

Další informace

Barva žlutá
Výrobní společnost
4-MIX Ltd.
Szilas utca 5. Nagytarcsa H-2142
info@4mix.hu
www.smartflex.hu

Recenze

100 %
Smartflex je sázka na jistotu.
100 %
Perfektně se s ním pracuje,krásná sytá žlutá barva.
Výborná modelovací hmota
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potahovací hmota žlutá 250g - FunCakes

Žlutá potahovací hmota FunCakes Mellow Yellow s jemnou vanilkovou příchutí je pružná a snadno zpracov

81 Kč
32.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota K2 na dorty 1 kg žlutá - K2

1 kg potahovací hmoty na ozdobení různých dortů.

166 Kč
16.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 100g žlutá - Decora

Žlutá hmota na potahování dortů i připravování ozdob. 100 g balení.

65 Kč
65 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota pastělově žlutá 250g - FunCakes

Potahovací hmota pastelově žlutá. Balení 250 g.

80 Kč
32 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy