Loading...

Směs na vanilkový krém 250 g - Silikomart

Směs na rychlou a jednoduchou přípravu vanilkového krému, vhodného na náplně dortů, rolád, koláčů a dalších podobných druhů sladkého pečiva. Krém má vynikající jemnou vanilkou chuť i vůni. Při přípravě dodržujte na obalu uvedený postup. Slož
PRODEJ UKONČEN
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Směs na rychlou a jednoduchou přípravu vanilkového krému, vhodného na náplně dortů, rolád, koláčů a dalších podobných druhů sladkého pečiva. Krém má vynikající jemnou vanilkou chuť i vůni. Při přípravě dodržujte na obalu uvedený postup. Složení: cukr, glukózový sirup, rostlinné oleje a tuky (palmový, palmojádrový), emulgátory (E472a, E471), kukuřičný škrob, maltodextrin, sušené odstředěné mléko, mléčné bílkoviny, modifikovaný kukuřičný škrob, regulátor kyselosti E330, aroma (vanilkové 0,03%). Obsahuje mléko. Může obsahovat stopy vajec a ořechů.
Výrobní společnost
Silikomart
Via Tagliamento 78 Pianiga VE 30030
customer.service@silikomart.com
www.silikomart.com

Technické parametry

Výrobce Silikomart
EAN 8051085224814
Kód produktu 99.090.04.0062

Recenze

dobry den muzu se zeptat jak mam dodrzovat postup na obalu kdyz tam neni v cestine dekuji Doskarova
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Směs na krém bez příchutě - Kelmy

Směs na přípravu krému bez příchutě.

od 82 Kč

Skladem

Směs na krém 300g s příchutí - Kelmy

Směs na krém v různých příchutích pro zdobení dortů, rolád a dalších moučníků

od 82 Kč
27.3 Kč / 100g

Skladem

Dr. Oetker Krémová náplň čokoládová (80 g) expirace 11/2026

Příprava krémových náplní Dr.Oetker je velmi jednoduchá, rychlá a zaručí Vám perfektní konzistenci

42 Kč
52.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Jahodová smetanová náplň (50 g) DO0054 dortis

Lahodná a lehká smetanová náplň s jahodovými kousky plná ovocné chuti .

38 Kč
76 Kč / 100g

Skladem > 10 ks