Loading...

Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg růžová - FunCakes

halal halal
Snadno rozpustná poleva v peckách růžová je vhodná pro zdobení nanuků, košíčků, popcakes, apod. Balení 250 g.
Skladem poslední 2 kusy
U vás pozítří 2.10.2026

318 Kč
31.8 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

FunCakes poleva v peckách vám nabízí mnoho možností dekorace. Roztavte a nalijte ji do libovolného požadovaného tvaru. Je stejně oblíbená u zkušených domácích pekařů jako u jejich malých dětí. Můžete vytvářet nejrůznější koláče a cupcake ozdoby, ale můžete je také použít k výrobě lízátek a sladkostí. Tyto polevy jsou k dispozici v mnoha barvách. Nebo si vytvořte vlastní barvu smícháním bílé polevy s potravinářskými barvivy FunCakes. Tyto polevy nejsou vyrobeny ze skutečné čokolády, ale určitě chutnají jako krémová, bílá čokoláda. Balení 250 g. Příprava: Rozpusťte v mikrovlnné troubě nebo nad párou. Pro mikrovlnnou troubu: Tavte při max. 500 W v misce. Dobře promíchejte každých 15-20 sekund. Zastavte ohřev, když jsou pecky téměř úplně roztaveny (malé kousky tavenin jsou stále viditelné). Míchejte, dokud není poleva hladká a jednotlivé kousky zcela roztavená, pak zpracujte podle potřeby. Nechte ztuhnout v lednici (10-15 min.). Pro dosažení řidšího výsledku přidejte několik kapek rostlinného oleje.

Použití produktu

Příprava: Rozpusťte v mikrovlnné troubě nebo nad párou. Pro mikrovlnnou troubu: Tavte při max. 500 W v misce. Dobře promíchejte každých 15-20 sekund. Zastavte ohřev, když jsou pecky téměř úplně roztaveny (malé kousky tavenin jsou stále viditelné). Míchejte, dokud není poleva hladká a jednotlivé kousky zcela roztavená, pak zpracujte podle potřeby. Nechte ztuhnout v lednici (10-15 min.). Pro dosažení řidšího výsledku přidejte několik kapek rostlinného oleje.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

cukr, ztužený rostlinný tuk (palmové jádro), sušené mléko (odstředěné), koncentrát (šťáva z červené řepy, ředkev), emulgátor: E492, E322 (slunečnice), barva: E160c

Alergeny arašídy, mléko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2400 kJ
Energetická hodnota kcal 573,5 kcal
Tuky 35,0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 33,0 g
Sacharidy 57,0 g
    - z toho cukry 57,0 g
Bílkoviny 5,5 g
Sůl 0,3 g

Země původu

Holandsko

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Barevné, tukové a ochucené polevy
Výrobce FunCakes
EAN 8720143515491
Kód produktu F25205

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva Master Martini 250 g je jemná růžová cukrářská poleva s lahodnou jahodovou příchutí,

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavá poleva 250g - Master Martini

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Citrónová poleva 250g - Master Martini

Citronová poleva žluté barvy s vynikající jemnou chutí citrónu.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Bílá poleva 250g - Master Martini

Bílá poleva je velmi jemná, bez hrudek. Balení 250 g.

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks