Loading...

Snadno rozpustná poleva v peckách 250g bílá - FunCakes

halal halal

Snadno rozpustná poleva v peckách od firmy FunCakes. Balení 250 g.

Není skladem

83 Kč
33.2 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Poleva Deco Melts nabízí spoustu možností k dekoraci! Můžete ji použít k ozdobení dortu, lízátek nebo pralinek nebo také k namáčení sušenek či ovoce. Poleva má lahodnou krémovou chuť bílé čokolády. Příprava: Polevu rozehřejte v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni. V mikrovlnné troubě ji rozehřívejte na max. 500W a každých 15-20 vteřin ji promíchtejte.

Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Složení produktu

cukr, ztužený rostlinný tuk (palmový olej), sušené mléko (odtučněné), emulgátor: E492, E472c, aroma.

Alergeny arašídy, mléko, skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2350 kJ
Energetická hodnota kcal 561,5 kcal
Tuky 35 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 34 g
Sacharidy 63 g
    - z toho cukry 63 g
Bílkoviny 2 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,07 g

Země původu

Nizozemsko

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Barevné, tukové a ochucené polevy
Výrobce FunCakes
EAN 8720143515354
Kód produktu F25100

Recenze

100 %
Dobrá poleva, nesráží se.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva Master Martini 250 g je jemná růžová cukrářská poleva s lahodnou jahodovou příchutí,

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavá poleva 250g - Master Martini

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Citrónová poleva 250g - Master Martini

Citronová poleva žluté barvy s vynikající jemnou chutí citrónu.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pistáciová poleva 250g - Master Martini

Cukrářská poleva s vynikající jemnou příchutí i barvou pistácie.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks