Loading...

Stříbrné potravinářské barvivo

Filtrovat produkty
Počet produktů: 8

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Light Silver (3 g)

Jemně mletá prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené mn

146 Kč
4866.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva stříbrná 10g - Super Streusel

Prachová barva stříbrná. Balení 10 g.

208 Kč
2080 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Silvery Moon - Edable Art

Prachová barva Silvery moon od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

174 Kč
966.7 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

159 Kč
4542.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Dark Silver (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

159 Kč
6360 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Třpyt dark silver 10g - Sugarflair

Třpyt dark silver. Balení 10 g.

135 Kč
1350 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva Silver Lilac - Edable Art

Prachová barva Silver Lilac od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

88 Kč
488.9 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva antique silver 25 g - Sugarflair

Gelová barva antique silver. Balení 25 g.

113 Kč
452 Kč / 100g

Není skladem

Stříbrné potravinářské barvivo se používá především pro vytváření elegantních metalických efektů na dortech, fondánu, čokoládě, makronkách, sušenkách i drobných cukrářských dekoracích. Pomocí stříbrné můžete zvýraznit detaily, dodat povrchu kovový lesk nebo vytvořit moderní a luxusně působící dekor.

Na rozdíl od klasických barev, které slouží hlavně k probarvení hmoty, se stříbrná potravinářská barva často nanáší na povrch již hotových dekorací. V nabídce se můžete setkat se stříbrnými práškovými barvami, tekutými barvami pro malování, spreji nebo speciálními produkty vhodnými pro čokoládu a kakaové máslo.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.