Loading...

Třpyt dekorační disco Gold Hologram - Edable Art

Skladem > 10 ks
U vás zítra 1.10.2026

136 Kč
755.6 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Netoxický dekorační třpyt. Nedoporučujeme konzumovat.

Hmotnost

Balení obsahuje: 18 g

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva zlatá
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
The Edable Art
4 King street Spennymoor
edableart@mail.com
www.edableartworldofcolour.co.uk/

Recenze

80 %
Nádherně se třpytí i po zaschnutí. Stačí jich malinko, takže dlouho vydrží. Jedinou nevýhodou je aplikace, při každém otevření je vše kolem třpytivé.
V pořádku
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Kouzelné třpytky Silver 3g - PME

Dodej dortům, cupcakes, sušenkám i čokoládovým dekoracím jemný stříbrný třpyt s duhovým od

122 Kč
4066.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Třpytky v rozprašovači 10g modré - Tasty Me

Třpytky v rozprašovači modré pro rychlé zdobení vašich jedlých výtvorů. Balení 10 g.

185 Kč
1850 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Kouzelné třpytky Diamond Dust 3g - PME

Kouzelné třpytky Diamond dust. Balení 3 g.

130 Kč
4333.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Třpyt dekorační disco Silver - Edable Art


117 Kč
650 Kč / 100g

Skladem > 10 ks