Loading...

Vykrajovátko netopýr 8,1cm - Jakub Felcman

Vykrajovátko je vyrobené z pocínovaného plechu. Vhodné na přípravu cukroví na Halloween. Ostrá hrana vykrajovátka zaručuje vždy perfektně vykrojený tvar. Myjte pouze ručně.
Není skladem

15 Kč
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Vykrajovátko je vyrobené z pocínovaného plechu. Vhodné na přípravu cukroví na Halloween. Ostrá hrana vykrajovátka zaručuje vždy perfektně vykrojený tvar. Myjte pouze ručně. 

Výrobní společnost
Výroba vykrajovátek a dortových forem JAKUB FELCMA
Domašínská 232 518 01, Dobruška
felcmandortformy@seznam.cz
www.dortformy.cz

Recenze

Paní Peková
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Gelová barva černá 28g - Decora

Černá gelová barva v kelímku.

63 Kč
225 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Kelímky papírové 8ks černé 266ml - Amscan

Papírové kelímky černé barvy nesmí na žádné party chybět. Objem 266 ml, v balení 8 ks.

46 Kč

Není skladem

Plastové vykrajovátko set 3ks, halloween - PME

Plastové vykrajovátka halloweenské motivy, set obsahuje 3 ks.

132 Kč

Není skladem

Sprej se sametovým efektem 250ml černá - Solchim Food

Dokonalý sametový efekt snadno a rychle, díky praktickému spreji.

484 Kč
193.6 Kč / 100ml

Není skladem

Cukrové zdobení dýně 25g 17mm - PME

Cukrové zdobení dýně. Balení 25 g.

67 Kč

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Dýně 3,5 cm, 50g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ve tvaru dýně od Frischmann Vyškov. Balení 50 g.

85 Kč
170 Kč / 100g

Skladem > 5 ks