Loading...

Zápich na dort Happy Birthday Elsa 10ks - Cakesicq

Sada 10 zápichů Happy Birthday Elsa promění každý narozeninový dort v pohádkové ledové království plné kouzelné atmosféry.

Skladem poslední 2 kusy
U vás zítra 30.9.2026

114 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Zápichy na dort Happy Birthday Elsa jsou dokonalou dekorací pro všechny malé princezny, které milují Ledové království. V balení najdeš 10 tematických zápichů s motivem Elsy a narozeninovými prvky, díky kterým vytvoříš nádherný dort během několika vteřin bez složitého zdobení.

Ledově modré tóny a pohádkový design krásně vyniknou na narozeninových dortech, cupcakes i sladkých stolech. Zápichy jednoduše zapíchneš do dortu a okamžitě vytvoříš efektní dekoraci, která zaujme děti i dospělé. Ideální řešení pro domácí oslavy, Frozen party i profesionálně připravené dorty.

Dekorace se perfektně hodí na fondánové dorty, máslové krémy i šlehačkové dezerty. Díky většímu počtu kusů můžeš sladit celý candy bar nebo ozdobit více dezertů najednou.

Proč si je zamiluješ:

  • sada 10 narozeninových zápichů
  • oblíbený motiv Elsy z Ledového království
  • rychlé a jednoduché zdobení
  • ideální na Frozen party a dětské oslavy
  • vhodné na dorty, cupcakes i candy bary
  • krásný pohádkový vzhled bez složité práce

Stačí pár zápichů a narozeninová oslava se promění v kouzelné ledové dobrodružství plné dětské radosti.

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Dětské zápichy do dortů
Sady zápichů do dortu
Ledové království
Výrobce Cakesicq
EAN 6971606435661
Kód produktu ilckct.p426

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Vykrajovátko velká sněhová vločka 19cm - Patisse

Vykrajovátko ve tvaru sněhové vločky. Průměr 19 cm.

181 Kč

Skladem > 5 ks

Figurka na dort Elsa Ledové království

Nejedlá dekorace na dort – Elsa. Rozměry 8,5 x 5 x 10,4 cm.

205 Kč

Skladem > 5 ks

Zdobení ozdobný čoko dragées 80g - Happy Sprinkles

Jemně modrá smíchaná s lesklou modrou a stříbrnou.

198 Kč
247.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Silikonová formička rampouchy 10,5x5,5cm - Cakesicq

Silikonová formička na tvorbu ledových rampouchů.

192 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové vločky, bílé 9mm 40g -

Cukrové sypání ve tvaru sněhových vloček v bílé barvě.

81 Kč
202.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení sněhové vločky 30g - Kovandovi

Zdobení cukroví a dortů je s tímto zdobením v podobě sněhových vloček. Ozdobit můžete vaše výrobky dl

46 Kč
153.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks