Loading...

Zápich na dort Happy Birthday Elsa 7ks - Cakesicq

Sada zápichů Happy Birthday Elsa promění narozeninový dort v kouzelné ledové království, které nadchne každou malou princeznu.

Skladem > 10 ks
U vás zítra 1.10.2026

84 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Zápichy na dort Happy Birthday Elsa jsou nádhernou dekorací pro všechny milovnice Ledového království a pohádkových oslav. V sadě najdeš 7 tematických zápichů s motivem Elsy a narozeninovými prvky, které během pár vteřin vytvoří z obyčejného dortu kouzelný střed celé oslavy.

Jemné ledové barvy, pohádkový styl a oblíbený motiv princezny Elsy dokonale doplní narozeninové dorty, cupcakes i sladké stoly. Zápichy se jednoduše zapichují do dortu, takže zdobení zvládneš rychle a bez složité práce. Ideální řešení pro domácí oslavy i profesionálně připravené dorty.

Dekorace se skvěle hodí na dětské narozeniny, Frozen party nebo zimní tématické oslavy. Perfektně vyniknou na máslových krémech, fondánových dortech i šlehačkových dezertech a dodají celé oslavě pohádkovou atmosféru.

Proč si je zamiluješ:

  • sada 7 narozeninových zápichů
  • oblíbený motiv Elsy z Ledového království
  • rychlé a jednoduché zdobení dortu
  • ideální na dětské oslavy a Frozen party
  • vhodné na dorty, cupcakes i candy bary
  • pohádkový vzhled bez složité dekorace

Stačí pár zápichů a narozeninový dort se promění v ledové království plné kouzel a dětské radosti.

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Dětské zápichy do dortů
Sady zápichů do dortu
Ledové království
Výrobce Cakesicq
EAN 6971606435715
Kód produktu ilckct.p576

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Jedlé vločky, 1g - Decora

Jedlé vločky Decora. Balení 1g.

105 Kč
10500 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Cukrové zdobení bílé perleťové sněhové vločky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení bílé perleťové sněhové vločky. Balení 80 g.

76 Kč
95 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Figurka na dort Elsa Ledové království

Nejedlá dekorace na dort – Elsa. Rozměry 8,5 x 5 x 10,4 cm.

205 Kč

Skladem > 5 ks

Zdobení ozdobný čoko dragées 80g - Happy Sprinkles

Jemně modrá smíchaná s lesklou modrou a stříbrnou.

198 Kč
247.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Silikonová forma na čokoládu – sněhové vločky 3,5-2,5 cm - Silikomart

Silikonová forma na přípravu 14ti čokoládek ve tvaru různých druhů sněhových vloček.

200 Kč

Skladem > 5 ks

Plastový ubrus Frozen 120x180cm - Procos

Proměň narozeninový stůl v ledové království s ubrusem Frozen, který ochrání stůl a vytvoří dokona

120 Kč

Skladem > 10 ks