Loading...

Zdobení srdíčka červená 80g - Cake Masters

Dodej svým dezertům romantický nádech – červená 3D srdíčka vytvoří nepřehlédnutelnou dekoraci pro každou slavnostní příležitost.

Není skladem

84 Kč
105 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Chceš, aby tvoje dorty, cupcakes nebo sušenky zaujaly na první pohled? Cukrové zdobení 3D srdíčka červená 80 g je ideální volbou pro romantické dorty, svatební sladkosti, valentýnské dobroty i narozeninové dezerty. Díky plastickým cukrovým srdíčkům vytvoříš elegantní dekoraci během několika vteřin – bez složité přípravy a modelování.

Posyp je připravený k okamžitému použití. Stačí ho nasypat na čerstvý krém, polevu, ganache nebo fondán a během chvíle dodáš svým sladkým výtvorům výrazný 3D efekt. Sytě červená barva krásně vynikne na světlých i tmavých dortech a snadno ji zkombinuješ s dalšími cukrovými posypy nebo jedlými dekoracemi. Balení o hmotnosti 80 g vystačí na ozdobení několika dortů nebo většího množství cupcakes.

Proč si ho oblíbíš:

  • Plastická 3D cukrová srdíčka v sytě červené barvě.
  • Připraveno k okamžitému použití.
  • Vhodné na dorty, cupcakes, sušenky, cake pops i další dezerty.
  • Dodá sladkým výtvorům elegantní a romantický vzhled.
  • Balení 80 g vystačí na více dekorování.

Ať už pečeš z lásky nebo pro výjimečnou oslavu, s těmito 3D srdíčky vytvoříš dezerty, které potěší nejen chutí, ale i svým krásným vzhledem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

Dextróza, dextrin, kukuřičný škrob, glukózový sirup, stearan hořečnatý, aroma, zahušťovadlo: E 414 (arabská guma), čirá jablečná šťáva, mrkvová šťáva, lešticí látky: E 904 (šelak), E 903 (karnaubský vosk); beta-karoten.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1515 kJ
Energetická hodnota kcal 362 kcal
Sacharidy 91 g
    - z toho cukry 50 g

Země původu

Německo

Výrobní společnost
Cake-Masters.com
Siemensstr. 24, 49770 Herzlake
info@cake-masters.com
www.cake-masters.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Cukrové zdobení sedmikráska 12mm, 25g - PME

Cukrové zdobení - sedmikráska. Balení 25 g.

58 Kč
232 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Disco Cowgirl 25g - PME

Cukrové zdobení Disco Cowgirl. Balení 25 g.

58 Kč
232 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení víla/princezna 25g - PME

Cukrové zdobení víla/princezna. Balení 25 g.

58 Kč
232 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Pastelové zdobení mašle 25g - PME

Pastelové zdobení mašle. Balení 25 g.

58 Kč

Skladem > 5 ks