Loading...

Barva do tuků 15g růžová - Decora

Růžové tekuté barvivo rozpustné v tucích. 15 g v lahvičce.
Skladem 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

111 Kč
740 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Růžové tekuté barvivo rozpustné v tucích pro potravinářské použití v 15 g lahvičce. Ideální pro barvení čokolády a krémů na bázi tuku, jako je krém a máslo. Určeno pro potravinářské použití. Díky snadné práci je vhodná i pro začátečníky. S

Hmotnost

Balení obsahuje: 15 g

Složení produktu

slunečnicový olej, barvivo, e122 -

Alergeny mléko, skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 3331 kJ
Energetická hodnota kcal 795,9 kcal
Tuky 90 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 8,9 g
Sacharidy 0 g
    - z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenze

Zatím nic nepoužila
ještě neozkoušeno
Musí se jí dát troch víc, aby obarvila, ale funguje a jsem spokojená.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Růžová

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E124)Obsah čistého barviva: 4,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva růžová 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva růžová, extra barvící. Balení 30 g.

58 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Magenta (1,5 g) 6256 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

113 Kč
7533.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva růžová BIO 25g - RUF

Gelová barva růžová BIO 25g - RUF

BIO gelová barva růžová RUF. Balení 25 g.

69 Kč
276 Kč / 100g

Skladem > 10 ks