Loading...

Decora

decora-home-144.png

Společnost Decora se zrodila v roce 1998 ze čtyřicetiletých zkušeností rodiny De Luca v oblasti stravovacích a cukrářských zařízení. Carlo De Luca chtěl zpřístupnit nadšencům a fanouškům pečení produkty pro zdobení dortů a sušenek, které do té doby mohli využívat pouze profesionálové. Dnes je společnost Decora velmi důležitým bodem ve světě dekorací a zdobení pro mnoho spotřebitelů, kteří se zajímají o kvalitu a bezpečnost výrobků, které kupují. Sklad společnosti Decora je vždy dobře vybavený a organizovaný, s automatickým systémem, který je v souladu s právními předpisy EU a Itálie. Díky tomu vám můžeme nabídnout širokou škálu produktů, kdy většinu z nich máme také skladem. Decora je oficiálním distributorem historické značky Wilton, jejíž výrobky distribuuje již 40 let nejen v Itálii. Tyto výrobky naleznete i v našem eshopu, kde si můžete zakoupit nejrůznější výrobky na zdobení i přípravu a pečení sladkých moučníků a dortů.


Počet produktů: 775

Podložka pod dort 24cm zlato stříbrná - Decora

Podložka pod dort zlaté a stříbrné barvy. Průměr 24 cm.

23 Kč

Skladem > 10 ks

Dortová podložka stříbrno zlatá 28cm 1mm - Decora

Kulatý základ pod dort od italské firmy Decora. Průměr 28 cm.

26 Kč

Skladem > 10 ks

Podložka pod dort 24cm 0,3cm černo zlatá - Decora

Podložka pod dort černé a zlaté barvy. Průměr 24 cm.

29 Kč

Skladem > 10 ks

Podložka pod dort stříbrná 25cm síla 3mm - Decora

Podložka pod dort stříbrná. Průměr 25 cm, síla 3mm.

47 Kč

Skladem > 10 ks

Podložka pod dort stříbrná 30cm síla 3mm - Decora

Podložka pod dort stříbrná 30 cm, síla 3mm.

62 Kč

Skladem > 10 ks

Podložka pod dort kulatá černo zlatá 32cm x 3mm - Decora

Podložka pod dort potažená zlatočerným laminem - odolná proti mastnotě a promáčení. Průměr 32 cm

52 Kč

Skladem > 10 ks

Stříbrná podložka pod dort 26cm síla 1,2cm - Decora

Kruhová podložka pod dort stříbrné barvy.

86 Kč

Skladem > 10 ks

Košíčky na muffiny 36ks fotbal 50 x 32mm - Decora

Papírové košíčky jsou nezbytným doplňkem pro pečení muffinů, cupcakes, hnízd a dalších dezertů.

76 Kč

Skladem > 5 ks

4 plastové výztuhy pro patrové dorty O 18 MM x 30 CM - Decora

Plastové výztuhy vyrobené z polypropylenu bezpečného pro potraviny, ideální pro výrobu patrových dort

81 Kč

Skladem > 10 ks

Běloba 100g bílá - Decora

Běloba pro barvení cukrářských hmot jako jsou krémy, potahovací hmoty nebo cukrářská pasta. 100 g bal

131 Kč
131 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Stříbrná podložka pod dort 30cm síla 1,2cm - Decora

Kruhová podložka pod dort stříbrné barvy.

113 Kč

Skladem > 10 ks

Podložka pod dort čtvercová zlato černá 32x32cm - Decora

Čtvercová podložka pod dort o rozměrech 32 x 32 cm, zlato černá.

104 Kč

Skladem > 10 ks

Barva do tuků 15g červená - Decora

Barva do tuků, červená. 15 g v balení.

103 Kč
686.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Cukrářská zdobící špička řezaná S/F18 - Decora

Cukrářská zdobící špička řezaná S/F18 - Decora

Kovová cukrářská zdobící špička řezaná S/F18 je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli.

75 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlé květy letní barvy 2g - Decora

Jedlé květy v letních barvách jsou jedinečnou dekorací dortů a dezertů.

257 Kč
12850 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrářská zdobicí špička kulatá S/P8 ideální na makronky - Decora

Kovová cukrářská zdobící špička kulatá S/P8 je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli.

71 Kč

Skladem > 10 ks

Figurka fotbalistů na dort - Decora

Figurky fotbalistů jsou stylovou dekorací na dorty nejen pro sportovce.

173 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrová dekorace mini květy, 30ks - Decora

Cukrová dekorace mini květy různých barev od Decora. V balení 30 ks.

90 Kč

Skladem > 10 ks

Zlatá podložka pod dort 30cm síla 1,2cm - Decora

Kruhová podložka pod dort zlaté barvy.

123 Kč

Skladem > 10 ks

Glukózový sirup 230g - Decora

Glukózový sirup. Balení 230 g.

111 Kč
48.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrářská pinzeta 11,5cm - Decora

Cukrářská pinzeta pro práci s drobnými cukrovinkami. Délka 11,5 cm.

122 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrářská zdobící špička 98 - Decora

Kovová cukrářská zdobící špička 98 je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli.

62 Kč

Skladem > 10 ks

Barva do tuků 15g zelená - Decora

Barva do tuků, zelená. 15 g v balení.

110 Kč
733.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrářská stěrka 22,5cm rovná - Decora

Cukrářská stěrka pro snadné roztírání krémů a uhlazování povrchu do hladka. Délka 22,5 cm.

148 Kč

Skladem > 10 ks

Želatina ve spreji 125 ml - Decora

Decora Želatina ve spreji 125 ml dodá dezertům lesk, zvýrazní barvy a ochrání povrch dortů i ovoce př

134 Kč
107.2 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Podložka pod dort černá 30 cm - Decora

Podložka pod dort vám umožní manipulaci s dortem, roládami či dalšími moučníky.

155 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlé květy jarní barvy 4g - Decora

Jedlé květy v jarních barvách jsou jedinečnou dekorací dortů a dezertů.

271 Kč
6775 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Sáčky na zdobení 46cm 20ks - Decora

Sáčky na zdobení, délka 46 cm. V balení 20 ks.

142 Kč

Skladem > 10 ks

Podložka pod dort bílá 25cm síla 1,2cm - Decora

Kruhová podložka pod dort bílé barvy.

75 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrářská pinzeta 14cm - Decora

Cukrářská pinzeta pro práci s drobnými cukrovinkami. Délka 14 cm.

124 Kč

Skladem 4 ks

Krabice na dort bez potistku, 26,5 x 26,5 x 25 cm - Decora

Krabice na dort bez potisku. Rozměry: 6,5 x 26,5 x 25 cm.

84 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý psací gel 20g černý - Decora

Třpytivý jedlý gel můžete použít okamžitě k barvení cukrářských produktů.

67 Kč
335 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

30 cukrových dekorací malé kytičky bílé - Decora

Balení malých cukrových dekorací v podobě kytiček na cupcakes. 30 ks v balení.

138 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Potravinářské lepidlo v tubě 15g - Decora

Lepidlo na cukrové dekorace  je zdravotně nezávadné, snadno se používá.

74 Kč
493.3 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Vykrajováka číslice 9ks 7,5cm - Decora

Vykrajovátka ve tvaru číslic. V balení 9 ks. Velikost 7,5 cm.

179 Kč

Skladem > 5 ks

Trezírovací sáčky profesional 46cm 100ks - Decora

Trezírovací sáčky na zdobení nejrůznějších dezertů a moučníků. 100 ks v balení.

355 Kč

Skladem > 5 ks