Loading...

Barva do tuků 15g žlutá - Decora

Barva do tuků, žlutá. 15 g v balení.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

109 Kč
726.7 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Vybarvěte svou čokoládu, krém nebo jiné tukové suroviny s touto inteligentní tekutou barvou. Na rozdíl od barev do kakaového másla by se tyto neměly před použitím zahřívat. Protřepejte lahvičku a barva je připravena k použití. Chcete-li získat nový odstín, můžete smíchat 5 základních barev v různých kombinacích. Lahvička je vybavena kapátkem. Balení 15 g.

Hmotnost

Balení obsahuje: 15 g

Složení produktu

slunečnicový rostlinný olej, barvivo E102. Může obsahovat stopy ořechů a mléka.

Alergeny mléko, skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 3043 kJ
Energetická hodnota kcal 727,1 kcal
Tuky 82,26 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 8,19 g
Sacharidy 0 g
    - z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

Země původu

itálie

Další informace

Barva žlutá
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenze

Skvělé barvy na obarvení máslového krému, vždy krásně barevné dorty.
Vynikajici
Použila jsem do bílé čokolády, a aby byla barva sytá, musela jsem použít dost barviva. Bála jsem se přílišného naředění, ale čokoláda hezky zkrystalizovala a vytvořila tenkou křupavou vrstvu.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná černá - colour mill


199 Kč
995 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná námořnická modrá - colour mill


190 Kč
950 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná Purple - colour mill

Olejová barva Purple, vysoce koncentrovaná Colour Mill. Balení 20 ml.

203 Kč
1015 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks